Snad nás ty přípravné zápasy dostatečně vystrašily, říká Mádl v DVTV

Sport DVTV Sport, DVTV
9. 6. 2016 12:14
Poslechněte si rozhovor Luďka Mádla v DVTV. Hovoří v něm o šancích českého týmu na Euru, ale také o nedávno skončené sezoně české nejvyšší soutěže.
Sportovní úroveň českého týmu je někde na hranici postupu ze skupiny, buď skončí tam, nebo v osmifinále, hodnotí šance fotbalistů na Euru Luděk Mádl. | Video: Martin Veselovský
 

Právě se děje

před 39 minutami

Rusko otestovalo start hyperzvukové střely Cirkon poprvé z vojenského plavidla

Rusko úspěšně vyzkoušelo nejnovější hyperzvukovou střelu Cirkon (Zirkon), která byla poprvé odpálena z vojenského plavidla. Oznámila to dnes agentura TASS s odvoláním na nejmenované vojenské zdroje. Test se odehrál už v minulém měsíci.

Raketa Cirkon dosahuje podle starších výroků prezidenta Vladimira Putina devítinásobku rychlosti zvuku a při doletu až 1000 kilometrů může zasahovat námořní i pozemní cíle.

Zdroj: ČTK
před 49 minutami

Lídrem STAN pro podzimní krajské volby bude v Plzeňském kraji regionální předseda hnutí a současný hejtmanův náměstek pro dopravu Pavel Čížek

O tom, že Čížek povede kandidátku, hovořilo hnutí už loni, ve čtvrtek pozici stvrdil jeho regionální sněm. Řekl to pro ČTK krajský manažer Václav Cinádr.

Zdroj: ČTK
Další zprávy