Reprezentace představila nové dresy. Čím se liší od těch tradičních?

Česká reprezentace dnes představila také bílou variantu nových  dresů, v nichž nastoupí i na Euru 2016. Při té příležitosti si prohlédněte dresy "nároďáku", jak se měnily od prvního zápasu v roce 1994
Už v listopadu reprezentanti ukázali kompletně červenou sada inspirovanou dresy, které přinesly Československu triumf na mistrovství Evropy 1976,...
... bílá sada pak trikotem z ME 1996, kde Česko vybojovalo stříbro.
Kompletně červená sada je inspirovaná dresy, které přinesly Československu triumf na mistrovství Evropy 1976, bílá sada pak trikotem z ME 1996, kde Česko vybojovalo stříbro. Celkem se tak změna vizáže dresů nese v duchu motta: "Zopakujme dějiny".
Na přední straně má dres od společnosti Puma grafiku do podoby šipky, inspirovanou logem Fotbalové asociace ČR. Na rukávech jsou umístěny podélné panely a síťovina v podpaží umožňuje lepší cirkulaci vzduchu.
Foto: Puma
Sport Milan Kammermayer, Sport
Aktualizováno 9. 2. 2016 10:47
Česká fotbalová reprezentace dnes představila také bílou variantu nových dresů, v nichž nastoupí i na Euru 2016. Při té příležitosti si prohlédněte dresy "nároďáku", jak se měnily od prvního zápasu v roce 1994 až po současnost.

Více o české fotbalové reprezentaci čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 38 minutami

Někdo nastražil výbušninu do vozu severoirské policistky, podezřelá je Nová IRA

V Severním Irsku někdo nastražil bombu do automobilu policistky ve městě Dungiven nedaleko Londonderry. Policejní služba Severního Irska (PSNI) dnes uvedla, že bomba byla ve voze před domem policistky pracující na částečný úvazek objevena v pondělí a v noci na dnešek byla zneškodněna. Policie z činu podezírá radikály ze skupiny Nová IRA.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Volný má zaplatit pokutu za lednovou potyčku na plénu, potvrdila sněmovna

Nezařazený poslanec Lubomír Volný (Volný blok) má zaplatit pokutu, kterou mu uložil mandátový a imunitní výbor kvůli lednové potyčce přímo na plénu. Postih v úterý potvrdila sněmovna hlasy 89 ze 105 přítomných členů, poslancovo odvolání tak odmítla. Volný má uhradit podle verdiktu výboru z poloviny února jeden měsíční poslanecký plat, tedy zhruba 90 800 korun.

Volný uvedl, že disciplinární řízení proti němu bylo politicky motivované a nezákonné. Sněmovnu nařkl z toho, že poruší zákon, pokud odvolání odmítne. Nezařazený poslanec přečetl na plénu zdůvodnění odvolání, jak je zpracovala jeho právní zástupkyně. Volného návrh, aby sněmovna konstatovala nulitu rozhodnutí imunitního výboru, dolní komora odmítla.

Zdroj: ČTK
Další zprávy