Reprezentace představila nové dresy. Čím se liší od těch tradičních?

Česká reprezentace dnes představila také bílou variantu nových  dresů, v nichž nastoupí i na Euru 2016. Při té příležitosti si prohlédněte dresy "nároďáku", jak se měnily od prvního zápasu v roce 1994
Už v listopadu reprezentanti ukázali kompletně červenou sada inspirovanou dresy, které přinesly Československu triumf na mistrovství Evropy 1976,...
... bílá sada pak trikotem z ME 1996, kde Česko vybojovalo stříbro.
Kompletně červená sada je inspirovaná dresy, které přinesly Československu triumf na mistrovství Evropy 1976, bílá sada pak trikotem z ME 1996, kde Česko vybojovalo stříbro. Celkem se tak změna vizáže dresů nese v duchu motta: "Zopakujme dějiny".
Na přední straně má dres od společnosti Puma grafiku do podoby šipky, inspirovanou logem Fotbalové asociace ČR. Na rukávech jsou umístěny podélné panely a síťovina v podpaží umožňuje lepší cirkulaci vzduchu.
Foto: Puma
Sport Milan Kammermayer, Sport
Aktualizováno 9. 2. 2016 10:47
Česká fotbalová reprezentace dnes představila také bílou variantu nových dresů, v nichž nastoupí i na Euru 2016. Při té příležitosti si prohlédněte dresy "nároďáku", jak se měnily od prvního zápasu v roce 1994 až po současnost.

Více o české fotbalové reprezentaci čtěte ZDE

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy