Další úžasný zápas. Chelsea vyřadila po prodloužení United

FOTO Tak chutná pomsta. Chelsea šokovala sira Alexe
Alex Ferguson a Nani jakoby nevěřili vlastním očím. Manchester United prohrál na Stamford Bridge z Chelsea 4:5 po prodloužení a vypadl z anglického Ligového poháru.
Jeden z gólů v normální hrací době dal Portugalec Nani a tvářil se, jakoby mu patřil celý svět.
Brankář Lindegaard a jeho radost. To však ještě netušil, že bude pětkrát lovit míč ze své vlastní sítě.
Fanoušci United se na Stamford Bridge předvedli v hodně divokém světle.
31. 10. 2012 23:22
Z anglického Ligového poháru vypadli kromě Manchesteru United také fotbalisté Tottenhamu a Liverpoolu.

Londýn - Den po fantastické pohárové bitvě mezi Readingem a Arsenalem (5:7 po prodloužení) zažila fotbalová Anglie další dramatickou lahůdku plnou branek. V osmifinále anglického Ligového poháru v souboji gigantů porazila londýnská Chelsea Manchester United 5:4 po prodloužení a pomstila se rivalovi za víkendovou porážku 2:3 v Premier League.

Kromě Rudých ďáblů vypadli i další favorizované týmy, Tottenham nestačil na Norwich a Liverpool doma prohrál se Swansea.

Chelsea s Petrem Čechem v brance celý zápas dotahovala vedení hostujících svěřenců sira Alexe Fergusona. Na úvodní gól Giggse sice odpověděl proměněným pokutovým kopem David Luiz, jenže ještě v první půli poslal hosty znovu do vedení Hernandez.

Po změně stran srovnal Cahill, ale Nani vzápětí upravil na 2:3 pro United. Prodloužení si vynutil až v nastaveném čase Eden Hazard, když se trefil opět z penaltového puntíku.

Nadšený Stamford Bridge pak sledoval parádní prodloužení. Blues rozhodli v 97. minutě. Sturridge obešel brankáře Lindegaarda a skóroval. Pět minut před koncem upravil na 5:3 Ramires a Giggs z penalty už zvládl jen snížit.

Ze hry venku je obhájce trofeje. Liverpool doma selhal se Swansea, když podlehl 1:3. Trpké setkání se svým bývalým klubem tak zažil kouč Reds Brendan Rodgers.