Česká spořitelna podepsala smlouvu s fotbalem do 2012

Sport Sport
7. 9. 2010 11:03
I další důležitý sponzor ČMFS prodloužil smlouvu.
Foto: Česká spořitelna

Praha - Po hlavním sponzorovi českého fotbalu, mobilním operátorovi T-Mobile, i Česká spořitelna prodloužila svou smlouvu s Českomoravským fotbalovým svazem o další dva roky.

Banka tak bude podporovat fotbal nejméně do rok 2012.

Česká spořitelna je partnerem juniorských reprezentačních výběrů od 16 do 20 let, generálním partnerem týmu do 21 let a partnerem 1. dorostenecké ligy.

Čtěte také:
Rosický: Nechceme zase něco pořád honit jako minule
Fotbalisté si zastříleli. Místo na hřišti ve střelnici
Budu připraven, hlásí Fenin. Cítí, že se usadí trvaleji

"Spolupráce s fotbalovou reprezentací dlouhodobě patří mezi naše klíčové sponzoringové projekty. Fotbal je náš národní sport, a proto jsme rádi, že toto partnerství pokračuje. Kromě seniorské reprezentace ale nesmíme zapomínat ani na potenciální talenty a reprezentanty budoucí, proto nedílnou součástí naší spolupráce je i podpora juniorských výběrů," uvedl Daniel Šturm, ředitel úseku marketing České spořitelny.

"Jsme velmi rádi, že jsme se s Českou spořitelnou dohodli na prodloužení smlouvy a budeme tak pokračovat v úspěšné spolupráci i v nadcházejícím kvalifikačním cyklu. Kvituji, že Česká spořitelna zůstává partnerem mládežnických reprezentací, stejně jako výběru do 21 let, který má v tomto cyklu velkou naději na úspěch," uvedl předseda Českomoravského fotbalového svazu Ivan Hašek.

Smlouva mezi ČMFS a Českou spořitelnou, kterou dnes představitelé obou stran oficiálně podepíší, se opět uzavírá na dva roky, do Mistrovství Evropy v roce 2012, s opcí.  Partneři se dohodli, že výše částky nebude zveřejněna.

 

Právě se děje

Další zprávy