Nejšílenější zápas, připustil sklesle Vrba po nářezu. Jeho pozice je prý na debatu

ČTK ČTK
21. 10. 2023 18:40
Pavel Vrba po dnešním debaklu ve 12. kole první fotbalové ligy s Mladou Boleslaví 5:9 zůstává trenérem posledního týmu tabulky Zlína. Svoji pozici nechtěl bezprostředně po rekordní porážce komentovat, ale připustil, že na debatu v klubu to je.
Pavel Vrba
Pavel Vrba | Foto: Tomáš Liška

Na tiskové konferenci působil Vrba sklesle, duel označil za nejšílenější, jaký ve Zlíně zažil. Na otázku, zda má energii pokračovat, odpověděl: "Já po zápase takové věci neřeším, když tak zítra." Je podle něj spousta času.

"Říkat nějaké věci po zápase by asi nebylo úplně nejlepší, je to na debatu v klubu. Musí se nastolit i otázka, jakou cestou chce klub jít. Dnes vám k tomu více neřeknu," dodal bývalý reprezentační kouč, který v prosinci oslaví 60. narozeniny.

"Ševci" jsou v tabulce stále poslední, ve dvanácti kolech jen jednou vyhráli, dostali 34 branek, což je nejvíc ze všech celků ligy. Dnes to nebyl jejich první debakl v sezoně, Plzeň jim doma nastřílela sedm branek, v Ostravě inkasovali pětkrát. Za koučem však hráči stojí, řekl dnes Rudolf Reiter na dotaz ČTK.

Vrba se Zlína ujal loni po skončení podzimní části, ligu zachránil až v baráži s Vyškovem (1:0 a 0:0).

 

Právě se děje

Další zprávy