Smršť emocí v derby. Místo, aby přeskočili rivala, sešívaní nevěřili vlastním očím

... ale ve třetí minutě nastavení sparťané srovnali po vlastní trefě Aihama Ousoua.
Červenobílí" vedli v derby na vyprodané Letné v 54. minutě 2:0 po brankách Ivana Schranze a Václava Jurečky.
Domácí pak srovnali po penaltě Ladislava Krejčího mladšího a dorážce Jaroslava Zeleného.
Letenští sice v nejvyšší soutěži nevyhráli poprvé po devíti vítězstvích, ale soutěžní sérii bez porážky protáhli už na 17 duelů. Naposledy nebodovali v říjnu v Edenu.
Sport Milan Kammermayer, Sport
15. 4. 2023 22:18
Prohlédněte si fotografie ze sobotního večerního derby, v němž se fotbalisté Sparty a Slavie rozešli smírně 3:3.