Blšany nabídly Příbrami své hřiště, Marila to zatím odmítla

ČTK
28. 3. 2006 18:45
Pomocnou ruku podal blšanský fotbalový klub svému rivalovi z Příbrami. "Chmelaři" dnes Středočechům nabídli, že v případě přetrvávajících potíží s hřištěm může Marila odehrát v Blšanech některá svá domácí utkání, která musela být odložena.

Příbram kvůli nepříznivému počasí a špatnému terénu zatím neodehrála ani jeden ze tří jarních domácích zápasů a ohrožena je i středeční dohrávka s Jabloncem. Vedení klubu však podle prezidenta Jaroslava Starky o dočasném stěhování do Blšan zatím neuvažuje. "Gesta Blšan si vážíme, ale chceme hrát i nadále v Příbrami. I za cenu toho, že bude naše termínová listina v závěru sezony hodně nabitá. Doma je prostě doma," řekl ČTK Starka. Blšanští svojí nabídkou chtěli oplatit Příbrami vstřícnost, které se od vedení Marily dočkali na začátku sezony 2003/2004. Blšanský stadion tehdy nesplňoval prvoligová kritéria a Severočeši celou podzimní část sezony strávili v příbramském azylu. "Příbramští nám tenkrát maximálně vyšli vstříc, hráli jsme tam za velmi solidních podmínek. Proto jsem teď cítil jako povinnost nabídnout Příbrami, která není v jednoduché pozici, naše hřiště," uvedl pro ČTK výkonný ředitel klubu Jindřich Rajchl s tím, že Příbram by v Blšanech mohla hrát své zápasy zadarmo.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy