Bednář opět skóroval, Bromwich v Newcastlu získal bod

Jakub Šafránek Jakub Šafránek, Red Spo
18. 1. 2010 22:45
Newcastle United - West Bromwich Albion 2:2

Newcastle - Ve druhém zápase za sebou se do sítě soupeřů  trefil fotbalista West Bromwiche Albion Roman Bednář.

V pondělí navázal na gól z utkání proti Nottinghamu a přispěl svému týmu brankou k remízě na půdě lídra druhé anglické ligy Newcastlu.

Bednář skóroval na počátku druhé půle hlavičkou a zařídil svému týmu vedení 2:1, ale na jeho trefu dokázal za osm minut odpovědět Lovenkrands. Body si tak loňští účastnící Premier League rozdělili.

Český forvard, který promeškal začátek sezony kvůli trestu za drogovou aféru z loňského jara, se v této sezoně trefil do sítí soupeřů ve čtrnácti ligových zápasech už pětkrát.

Newcastle si i přes remízu udržel vedení v druhé nejvyšší anglické fotbalové lize, West Bromwich je se ztrátou šesti bodů třetí.

Pokud by WBA na třetím místě zůstali i na konci základní části, museli by o návrat do Premier League bojovat v baráži. Na druhý Nottingham, který stejně jako Newcastle drží přímé postupové místo, ztrácejí tři body, ale mají zápas k dobru.