Balotelli se popral s Mancinim. Blíží se jeho konec v City?

Sport Sport
3. 1. 2013 15:19
Italský bouřlivák se na tréninku Manchesteru City dostal do potyčky s trenérem Robertem Mancinim.
Mario Balotelli.
Mario Balotelli. | Foto: Reuters

Manchester - Zlobivé dítě světového fotbalu Mario Balotelli si připsalo další vroubek na své již beztak dosti pošramocené pověsti.

Podle anglických médií se totiž italský reprezentant na tréninku Manchesteru City dostal do potyčky s trenérem Robertem Mancinim.

Ten se jej údajně snažil odstrčit od Scotta Sinclaira, jehož Balotelli při tréninku nevybíravě srazil k trávníku. Celý incident zachytili přítomní fotografové (snímky zde).

Nejedná se přitom o první Balotelliho konflikt se spoluhráči z týmu. Již dříve se italský bouřlivák pustil do křížku například s Micahem Richardsem či Yaya Tourém.

I pro spory s týmem se předpokládá, že by mohl Balotelli již v lednu Manchester opustit. Mezi vážné zájemce o jeho služby aktuálně patří AC Milán.

Na druhou stranu ale Balotelliho údajně chce v týmu udržet vlastník Citizens šejk Mansúr, který má tohoto hráče ve veliké oblibě.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 48 minutami

Kandidát ODS na senátora v Ústí nad Orlicí Kopecký odstoupil, pil před jízdou

Kandidát ODS na senátora v obvodu Ústí nad Orlicí Josef Kopecký se vzdal kandidatury. Řídil auto pod vlivem alkoholu, uvedl na facebooku. Dodal že kdyby se nevzdal kandidatury, mohl by ohrozit ODS.

"Po několika měsících kampaně jsem se rozhodl vzdát se kandidatury z osobních důvodů. Tím důvodem je prostý fakt, že na konci minulého týdne jsem udělal naprostou hloupost a sedl si za volant po požití několika piv. Bylo to na kratinkou vzdálenost, v noci na prázdné ulici, neboural jsem, nikoho jsem neohrozil. I tak je to ale neomluvitelné," uvedl na svém facebookovém profilu.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Německo podle kancléře Scholze zvažuje, jestli zatím nezachová jaderné elektrárny

Německo zvažuje, zda má smysl ponechat své tři poslední jaderné elektrárny ještě v provozu. Ve čtvrtek to na tiskové konferenci prohlásil kancléř Olaf Scholz. Německo původně plánovalo odstavit reaktory na konci letošního roku, čímž by země definitivně zastavila výrobu energie z jádra. Kvůli energetické krizi vyvolané ruskou invazí na Ukrajinu ale řada politiků včetně těch vládních požaduje pozdější odchod od nukleární energetiky.

Scholz na úvod konference řekl, že největší výzvou nejen pro Německo zůstává ruský vpád na Ukrajinu a jeho dopady. "Hlavním cílem vlády je nezávislost Německa na fosilních zdrojích energie," řekl s tím, že důvody jsou ekologické i bezpečnostní. Kvůli válce jsou nyní nejisté dodávky ruského plynu do Evropy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy