David Svoboda

Češi by rádi na bezpečné OH, když to nepůjde, podpoří odklad
Olympijské hry

Komise sportovců Českého olympijského výboru nechce rušit olympiádu v Tokiu, ale uspořádat hry v bezpečné době.
Svobodovi startují projekt unikátní školy. Slibují sport i vzdělání na vysoké úrovni
Ostatní sporty

Kalokagathia Aliance. Tomáš a David Svobodovi zakládají sportovní školu, ve které by chtěli u žáků pěstovat antický ideál tělesné a duševní krásy.
Hrrr na ně! V husitské řeži bojují i olympijští vítězové Šebrle a Svoboda

V Praze začalo natáčení filmu o Janu Žižkovi, objeví se v něm i sportovní osobnosti.
Pětibojař Svoboda o nových plánech: Prý si finančně pohorším. Ale vnitřní motivace je důležitější

Vynikající moderní pětibojař David Svoboda se rozhodl, že v 32 letech ukončí svoji velice úspěšnou závodní kariéru.
Olympijský vítěz v moderním pětiboji Svoboda ukončil kariéru

David Svoboda se chce věnovat trenérské práci nebo organizaci závodů. Vicemistrem světa se stal v letech 2008 a 2009, evropský titul má z roku 2010.
Obhájce titulu Kuf skončil na ME v moderním pětiboji sedmý

Obhájce titulu Jan Kuf skončil na mistrovství Evropy moderních pětibojařů v Minsku sedmý, David Svoboda obsadil 33. místo.
Pětibojařka Dianová smazává před ME šermířské manko a chce prodat kvalitní přípravu

Nejlepší českou pětibojařkou je už delší dobu Natálie Dianová. V posledních dvou letech získala ve smíšené štafetě titul mistryně světa i Evropy.
Pětibojaři cítí před vrcholy sezony formu, Svoboda si našel nového kouče

Moderní pětibojaři o víkendu skončili sezonu Světového poháru. Vítězství v ní sice nedobyli, přesto cítí před ME a MS dobrou formu.
Kuf byl ve finále SP v moderním pětiboji sedmý, Svoboda osmý

Jan Kuf skončil sedmý a olympijský vítěz David Svoboda osmý ve finále Světového poháru v moderním pětiboji v Litvě.
Exhibici vodního slalomu s biatlonovou střelbou ovládl Lhota, Samková míjela terče

Závodu ČEZ Prague Riverside Cross se zúčastnili také David Svoboda nebo Jan Kuf. Pro vodní slalomáře byl tréninkem před Světovým pohárem v Troji.
Svoboda zahájil SP v moderním pětiboji 14. místem

Český olympijský vítěz z Londýna a moderní pětibojař David Svoboda zahájil sezonu 2017 čtrnáctým místem na závodě v Los Angeles.
Bez koně na Taxis. Moderní pětibojař Svoboda poběží Velkou pardubickou

Praha - David Svoboda se olympijským zlatem z roku 2012 a osmi medailemi z mistrovství světa zařadil mezi legendy českého moderního pětiboje. Na…
Svoboda zlato v pětiboji neobhájil, Kufa zradila v parkuru klisna

David Svoboda neobhájil olympijské zlato, když v moderním pětiboji doběhl na hrách v Riu do cíle devátý.
Do olympiády v Tokiu zbývají čtyři roky. Makám ale už teď, říká Svobodův pětibojařský nástupce Grycz

Moderní pětibojař Marek Grycz: Věkem je stále junior, už teď se ale připravuje na olympijské hry v roce 2020, které bude hostit Tokio.
Obhájce zlata Svoboda je po šermířském úvodu pětiboje na OH sedmý

Olympijské hry viděly první disciplínu moderního pětiboje. David Svoboda je po šermu sedmý a Jan Kuf třináctý.
Moderní pětibojaři si vyšermovali solidní základ, Svoboda je po první disciplíně osmý

Moderní pětibojař David Svoboda zahájil obhajobu olympijského zlata osmým místem v úvodní části šermu.