Buffalo Sabres

Buffalo Sabres

Buffalo Sabres je americký hokejový klub, hrající od roku 1970 NHL. Největším úspěchem jeho historie jsou dvě prohraná finále Stanley Cupu (1975 a 1999) a jedna trofej pro vítěze základní části (2007).

V poslední době se Sabres dostávají do play off jen sporadicky, nepovedlo se jim to ani v minulé sezoně 2015-16.

Největší českou postavou historie Sabres je Dominik Hašek, který dovedl Buffalo v roce 1999 až do finále, kde ale Šavle podlehly Dallasu i vinou kontroverzní branky Bretta Hulla v šestém zápase.

Boston musel v NHL kvůli koronaviru odložit dva zápasy

Hokejisté Bostonu nemohou kvůli výskytu koronaviru v týmu odehrát příští dva zápasy v NHL. Vedení soutěže duely Bruins s Buffalem a New York Islanders odložilo poté, co se objevily další čtyři pozitivní testy mezi hráči.

Boston měl v sobotu nastoupit na ledě Buffala, Islanders měl hostit v úterý. Pokud se neobjeví nové případy a další kolo testů vyjde negativně, mohou Bruins znovu otevřít tréninkové centrum ve středu. O den později by pak mohli přivítat Islanders.

V NHL vypadl z programu další zápas, mimo hru je Philadelphia

Z dnešního programu hokejové NHL vypadl kvůli koronavirovým opatřením zápas Philadelphie na ledě Washingtonu. Podle informací televizní stanice ESPN postihly problémy tým Flyers. Philadelphia, jejíž dres obléká i český útočník Jakub Voráček, se stala pátým klubem, který musel vzhledem k pravidlům přerušit sezonu.

Už dříve bylo jasné, že Philadelphii čeká tento týden pauza. Vedení NHL totiž v pondělí odložilo mimo jiné další zápasy New Jersey, s nímž měli Flyers odehrát dva zápasy ve čtvrtek a v sobotu. Nejbližší zápas nyní má Philadelphia na programu v neděli s New York Rangers.

Kvůli nákaze v týmu jsou momentálně vedle New Jersey mimo hru i Buffalo, Minnesota, kterým NHL v pondělí rovněž odložila další zápasy, a Colorado. V těchto klubech zatím na základě covidového protokolu není možné obnovit ani tréninky.

Zdroj: ČTK
Pokračovat