Chystá se velký comeback? Koukalová už zase maká v posilovně a zkouší bolavá lýtka

Sport Sport
28. 11. 2018 13:35
Nová sezona bude určitě bez ní, ale kdo ví, co bude dál. Biatlonistka Gabriela Koukalová sice ukončila kariéru kvůli bolavým lýtkům, ale už opět pracuje na tom, aby byla ve formě.
Gabriela Koukalová
Gabriela Koukalová | Foto: (C) Český biatlon, Petr Slavík

"Od začátku letošního roku jsem byla bez zásadní fyzické zátěže. Mě samotnou nyní zajímá, jak na tom vlastně moje tělo je. A to i přesto, že veškeré mé myšlenky se nyní upínají k rodině a k přípravám projektu, spojeného s mojí nadační aktivitou související mimo jiné i se sportem," napsala na Facebooku u videa, kde s trenérem cvičí v posilovně.

Zároveň přiznala, že sama často dostává dotazy, jestli se vrátí k biatlonu. "Vím, že musím pozvolna, ale rozhodně si chci dát pár týdnů "do těla". Ale nebojte se, rozhodně nestartují přípravu na olympiádu," dodala.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Prezidentem lékařské komory se stal její dosavadní šéf Kubek

Českou lékařskou komoru (ČLK) povede dalších pět let její dosavadní šéf Milan Kubek. Na sobotním sjezdu v Praze získal post prezidenta již počtvrté. Kubek ve volbě porazil současného viceprezidenta stavovské organizace lékařů Zdeňka Mrozka.

Kubek získal 176 hlasů, Mrozek 108. Nikdo další nekandidoval. Volba trvala téměř tři hodiny, delegáti si nového šéfa odhlasovali až ve třetím kole.

Staronový prezident ČLK stojí v čele komory 15 let, organizaci vede od roku 2006, Předtím byl Kubek, který má angiologickou ambulanci na poliklinice v Praze 9, předsedou Lékařského odborového klubu. Podle Kubka by ČLK měla poskytovat svým členům co nejlepší servis.

Zdroj: ČTK
Další zprávy