Hvězdy trénují, pořadatelé mají strach. Fanoušci hrozí, že dorazí i přes zákaz

Podívejte se na fotografie z tréninku biatlonistek v Novém Městě na Moravě a přečtěte si poslední informace o tom, co chystají pořadatelé.
Eva Kristejn Puskarčíková během posledních příprav. Už zítra je na programu první závod Světového poháru v Novém Městě na Moravě - sprint žen.
Také italská šampionka Dorothea Wiererová vyhlíží ostré závody, i když bez diváků, které do Vysočina arény česká vláda nepustí kvůli koronaviru.
Novoměstští pořadatelé se při Světovém poháru v biatlonu pokusí alespoň trochu navodit atmosféru. Jak? (Na snímku je Lisa Vittozziová.)
Z reproduktorů plánují pouštět povzbuzování diváků a na videostěnách jejich vzkazy, jelikož tribuny Vysočina Areny zůstanou od čtvrtka do neděle zcela prázdné.
Foto: Luboš Vácha
Sport ČTK Luboš Vácha, Sport, ČTK
4. 3. 2020 17:28
Podívejte se na fotografie ze středečního tréninku biatlonistek v Novém Městě na Moravě a přečtěte si poslední informace o tom, co chystají pořadatelé, aby alespoň částečně zmírnili nevratné škody na atmosféře, které způsobí zákaz vstupu fanoušků.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy