André Greipel

Kittel si dospurtoval pro druhé letošní vítězství, v čele Tour zůstává i po šesté etapě Froome
Cyklistika

Šestá etapa byla vyloženě spurterská, žlutý trikot po ní i tak nadále drží trojnásobný šampion Brit Cris Froome.
Vyloučili jste Sagana z Tour, protože je Slovák. Tvrdý verdikt ostře kritizují i slovenští politici
Cyklistika

Slováci cítí po vyloučení Petera Sagana za vystrčený loket proti Marku Cavendishovi obrovskou křivdu.
Greipel ovládl závěrečný spurt a má růžový dres lídra Gira
Cyklistika

André Greipel vyhrál druhou etapu Gira d´Italia a poprvé v kariéře se oblékne do růžového dresu lídra závodu.
Sagan přijel k obhajobě na poslední chvíli. Nemám co ztratit, říká. Po titulu touží hlavně sprinteři
Cyklistika

Mistrovství světa v silniční cyklistice vrcholí závodem mužů, kteří od 9.30 bojují na 257 kilometrech v katarské poušti o duhový trikot.
Šampion Froome slavil šampaňským i pivem. Závěrečný spurt ovládl Greipel
Cyklistika

Dojezd do Paříže vyhrál v těsném finiši Němec André Greipel. Nejlepší z tria Čechů Roman Kreuziger obsadil v konečném pořadí desátou příčku.
Greipel si dojel na Giru pro třetí triumf a odstoupil
Ostatní sporty

Němec André Greipel si v dnešní 12. etapě Gira d'Italia dojel pro třetí vítězství a bezprostředně po svém 20. triumfu na Grand Tour odstoupil.
Greipel si po triumfu v sedmé etapě připsal pátou výhru na Giru

Německý cyklista André Greipel vyhrál sedmou etapu Gira d'Italia a připsal si druhé vítězství v 99. ročníku.
Froome podruhé vyhrál Tour, v Paříži slavil Němec Greipel

V závěrečné etapě už se tradičně na žlutý dres neútočilo, a tak si třicetiletý Brit dovezl do cíle náskok, který hájil už od 7. etapy.
Ani nástupy Bárty a Štybara nezastavily Greipela. Opět slaví

Německý cyklista André Greipel vyhrál patnáctou etapu Tour de France a letos na slavném závodu triumfoval již potřetí.
Pátou etapu Tour de France vyhrál Greipel, dál vede Martin

Němec André Greipel vyhrál pátou etapu cyklistické Tour de France, která vedla z Arrasu do Amiensu.
Mořská etapa spláchla Nibaliho, zářili Češi a vyhrál Greipel

Reportáž ze druhé etapy Tour de France 2015.
Contador na Giru upadl. S vykloubeným ramenem chce jet dál

Němec André Greipel vyhrál šestou etapu cyklistického Gira d'Italia, která vyvrcholila hromadným spurtem, v němž ve vysoké rychlosti upadlo několik…
Šestou etapu Tour vyhrál Greipel, Nibali udržel žlutý dres

Ve finiši šesté etapy letošní Tour de France byl nejrychlejší Němec André Greipel. Ve žlutém dresu ale dál jede Vincenzo Nibali.
Slovenský Terminátor Sagan před Tour: Žlutý dres? Uvidíme

Kruh se uzavřel: Kittel ukončil Cavendishovu dominanci

Cyklistická Tour de France má za sebou poslední etapu letošního ročníku.
Kittel vyhrál už třetí etapu, ve finiši předjel Cavendishe

Marcel Kittel vyhrál dvanáctou etapu Tour de France a celkově si připsal už třetí dílčí vítězství v letošním ročníku.
Šílený úvod Tour: na zemi Contador, Sagan i Cavendish

První etapu Tour de France 2013, která se jela poprvé v historii na Korsice poznamenaly pády.