Žolík Hadaščok uchoval naději Liberce na titul

Žolík Hadaščok uchoval naději Liberce na titul
Fanoušky mezi nimi měl i šéf fotbalové asociace Miroslav Pelta.
Kdo čekal, že Jablonec zápas vypustí, byl na omylu.
Jak by taky mohl, když má v kádru nejlepšího střelce ligy Davida Lafatu.
Na starosti ho dostal Jan Nezmar.
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Sport
9. 5. 2012 19:59

Severočeské derby, navíc okořeněné soubojem na dálku o titul. Liberec v Jablonci neměl jednoduchou situaci, navíc v prvním poločase dostal vzápětí neuznaný gól. Zápas na stranu Liberce nakonec strhl střídající Hadaščok, který dvěma góly rozhodl, že příští týden uvídí česká liga přímý souboj o titul.

 

Právě se děje

před 15 minutami

Summit NATO vyjádří Česku solidaritu ve sporu s Ruskem, řekl ministr Kulhánek

Lídři zemí Severoatlantické aliance na pondělním summitu v Bruselu vyjádří solidaritu České republice v diplomatické při s Ruskem, kterou vyvolala kauza Vrbětice. Českým novinářům to před odpoledním jednáním řekl ministr zahraničí Jakub Kulhánek. Společná reakce na agresivní chování Moskvy ke spojeneckým i partnerským zemím bude jedním z důležitých témat dnešní schůzky aliančních prezidentů a premiérů.

Státy NATO již Česku vyslovily podporu krátce po dubnovém zveřejnění závěrů českých tajných služeb o účasti ruské vojenské rozvědky GRU na výbuchu muničního skladu ve Vrběticích v roce 2014. Nyní se podle Kulhánka k útoku a následné diplomatické roztržce vyjádří i političtí vůdci spojeneckých zemí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy