Válečná zóna v Londýně. Fanoušci Hammers napadli autobus Manchesteru United
... a vynutili si odložení začátku dnešního duelu Premier League o 45 minut.
Pro londýnský klub měl být dnešní duel, který je po 112 letech loučením s legendárním stadionem v Upton Parku večer velkou oslavou, ale kvůli výtržníkům začal ostudou.
Na autobus s týmem United při příjezdu ke stadionu zaútočili lahvemi s pivem, pyrotechnikou a výprava z Manchesteru dorazila se zpožděním.
"Nebylo to vůbec hezké, rozbili nám autobus," popsal britským médiím situaci kapitán hostů Wayne Rooney.
10. 5. 2016 23:42

Londýn - Fotbalisté West Hamu při loučení se stadionem v Upton Parku porazili Manchester United 3:2. Po předposledním zápase sezony anglické ligy si West Ham polepšil na šesté místo, hosté zůstali pátí za městským rivalem City.

Londýnský klub se dnes loučil se stadionem Boleyn Ground, kde hrál 112 let. Od nové sezony totiž přesídlí na Olympijský stadion. Rozlučkový večer ale začal incidentem fanoušků, kteří napadli autobus Manchesteru při příjezdu na stadion a zavinili odložení zápasu o 45 minut.

Po jeho začátku jako první rozjásal domácí diváky už v 10. minutě Sakho. Pro United pak duel otočil Martial dvěma góly, ale West Ham se nakonec dočkal vítězné rozlučky.

Aby se United dostali do kvalifikace o Ligu mistrů, musí v neděli porazit Bournemouth a doufat, že City prohrají se Swansea.

Anglická fotbalová liga - dohrávka 35. kola:

West Ham United - Manchester United 3:2 (10. Sakho, 76. Antonio, 80. Reid - 51. a 72. Martial).