VC Itálie (Monza)

Ferrari v extázi. Leclerc ukončil čekání stáje na domácí triumf, ovládl závod v Monze
Formule 1

Jednadvacetiletý monacký pilot navíc navázal na týden starý triumf z Belgie, kde ovládl první závod formule 1 v kariéře.
Podivnou kvalifikaci v Monze vyhrál Leclerc ve Ferrari
Formule 1

Charles Leclerc ovládl kvalifikaci na domácí Velkou cenu Ferrari, v Monze si dojel pro svoji třetí pole position.
Tryzna, zranění i formule zabavená policií. Rošt F2 týden po smrti Huberta prořídne
Motorismus

Týden po tragické havárii Anthoinea Huberta pokračuje šampionát Formule 2 v italské Monze. Startovní rošt ale výrazně prořídne.
Ferrari se navnadilo na oslavy. Úvodní tréninky F1 v Monze patřily Leclercovi
Formule 1

I druhý trénink narušil déšť, takže vozy největších favoritů Mercedesu, Ferrari i Red Bullu vyjely na okruh v rozdílných podmínkách.
Vettel si myslí, že mu Hamilton nenechal na trati místo. Brita motivoval pískot Italů
Formule 1

I když na startovním roštu Velké ceny Itálie stály dva monoposty Ferrari, z pátého vítězství se v Monze nakonec radoval Lewis Hamilton.
Hamilton vyloupil italský "chrám rychlosti", Mercedes v Monze pokořil Ferrari
Formule 1

Lewis Hamilton v Monze navýšil vedení v čele mistrovství světa formule 1. Sebastian Vettel do něj po startu šťouchnul a byl klasifikován čtvrtý.
Räikkönen zajel v Monze nejrychlejší kolo historie a bere pole position
Formule 1

Dramatickou kvalifikaci na Velkou cenu Itálie v sobotu ovládl Kimi Räikkönen z Ferrari před týmový kolegou Sebastianem Vettelem.
Formule 1

Švédský pilot Marcus Ericsson kvůli závadě na Sauberu letěl několik set metrů vzduchem, monopost téměř zničil.
Peklo, nebo ráj? Rychlá Monza má víc závodů F1 než Monako, ale také mnoho mrtvých
Formule 1

V Monze formule 1 závodí téměř nepřetržitě od roku 1950. Legendární okruh nabízí rychlost i nebezpečí. Letos chce doma konečně uspět Ferrari.
Velký boss Ferrari Marchionne: V Monze jsme to zvorali
Formule 1

Ferrari se v neděli nedokázalo vyrovnat s převahou Mercedesu. Na domácím okruhu v Monze nedokázalo zvítězit a Sebastian Vettel ztratil vedení v MS.
Hamilton vyhrál v Monze a vytlačil Vettela z čela šampionátu
Formule 1

Lewis Hamilton jako první pilot v letošní sezoně formule 1 vyhrál dvě Grand Prix po sobě.
Hamilton vyhrál mokrou kvalifikaci v Monze a překonal Schumachera
Formule 1

Lewis Hamilton vyhrál deštivou kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Itálie a je novým rekordmanem formule 1.
V Monze byly nejrychlejší Mercedesy. Dopoledne Hamilton, pak ho vystřídal Bottas
Formule 1

Závodní víkend v Monze začal v pátek dvěma měřenými tréninky. Mercedes potvrdil, že se mu na extrémně rychlé tratí v éře hybridních motorů daří.
Stačí jen odstartovat. Model formule 1 Ferrari je vyroben z 350 000 kostiček lega
Formule 1

Podívejte se na nebývale realistický model monopostu formule 1 Ferrari ze stavebnice lega ve skutečné velikosti reálného vozu.
95 let emocí v Monze: Smrtelný zmatek, vyjednavač Andretti i (skoro) rozkradený monopost
Formule 1

Šampionát formule 1 se rozloučí s Evropou tradiční zastávkou v Monze. Velká cena Itálie se v Královském parku jezdí od roku 1950.
Rosberg využil Hamiltonovy chyby na startu a v Monze si dojel pro vítězství
Formule 1

Lewis Hamilton zaváhal na startu Velké ceny Itálie a pole position nedokázal proměnit ve vítězství. Triumfoval jeho největší rival Nico Rosberg.
Hamilton vyhrál kvalifikaci v Monze, týmového kolegu Rosberga překonal téměř o půl vteřiny
Formule 1

Z první řady odstartují do zítřejšího závodu Lewis Hamilton a Nico Rosberg z Mercedesu.