Video: Francouzský tenista obtěžoval reportérku, z French Open ho vyloučili

ČTK ČTK
30. 5. 2017 19:03
"Chování zpovídaného bylo naprosto nepřijatelné, něco takového nebudeme v žádném případě tolerovat," uvedli v tiskovém prohlášení představitelé Eurosportu v reakci na obtěžování reportérky od francouzského tenisty.
Takhle Maxime Hamou obtěžoval novinářku. | Video: YouTube

Paříž - Francouzský tenista Maxime Hamou přišel o akreditaci na Roland Garros kvůli tomu, že během televizního rozhovoru obtěžoval reportérku. Jednadvacetiletého hráče vyloučila z grandslamového turnaje národní federace, jež mu udělila do hlavní části divokou kartu.

Jednadvacetiletý Hamou, kterému patří v žebříčku 287. místo, vypadl v pondělí v prvním kole po třísetové porážce s nasazeným Uruguaycem Pablem Cuevasem. V rozhovoru po zápase pro stanici Eurosport se během necelé minuty třikrát pokusil políbit reportérku, která se tomu očividně bránila, a navíc ji až příliš důvěrně objímal.

"Chování zpovídaného bylo naprosto nepřijatelné, něco takového nebudeme v žádném případě tolerovat. Maly Thomasová je respektovaná novinářka a jsme rádi, že se jí dostalo omluvy," uvedli v tiskovém prohlášení představitelé Eurosportu.

 

Právě se děje

Další zprávy