reklama
 
 

Tenisová hvězda Murray trpí alergií na Trumpa. Do prezidenta si opět rýpl na Twitteru

23. 12. 2017 14:43
Britský tenista Andy Murray opět potvrdil, že se mu pranic nezamlouvá rétorika amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Praha - Andymu Murraymu nedá spát Donald Trump. Zejména pak kontroverzní tweety amerického prezidenta.

Podruhé během několika týdnů si bývalá světová jednička neodpustila ironickou reakci, kterou umístila přímo pod příspěvek jednoho z nejmocnějších lidí světa.

Murrayho v polovině prosince zaujal Trumpův příspěvek týkající se amerických médií a jejich důvěryhodnosti.

"Je tu další falešný příběh, tentokrát z upadajících New York Times, že prý sleduji televizi čtyři až osm hodin denně - lež!" napsal Trump na Twitter.

"Také jsem jen zřídkakdy sledoval CNN nebo MSNBC, které považuji za nositele falešných zpráv. Nikdy jsem ani nesledoval Dona Lemona, jehož jsem jednou nazval nejhloupějším mužem v televizi," pustil se Trump do kritiky renomovaného moderátora zpravodajství televizní stanice CNN.

Tenista reagoval po deseti minutách řečnickou otázkou. "Jak víš, že je tak hloupý, když jsi ho nikdy nesledoval?" A přidal hashtag "impressive", tedy "působivé".

Nebylo to poprvé. Na konci listopadu se třicetiletý Brit vyjádřil k jinému Trumpovu tweetu. V něm se 45. prezident Spojených států amerických chlubil tím, že se měl stát podruhé za sebou osobností roku podle časopisu Time.

"Volali mi z Time Magazine a říkali, že bych zřejmě měl být jmenovaný osobností roku, stejně jako v minulém roce. Musel bych ale souhlasit s rozhovorem a velkým fotografováním. Řekl jsem, že to asi není dobré a odmítl. I tak děkuji," napsala nejstarší hlava státu v historii USA.

Ani v tomto případě netrvalo dlouho a Murray ironicky reagoval. V tomto případě tak, že si přivlastnil Trumpova slova, vložil je sám sobě do úst, časopis Time zaměnil za britskou BBC a vtipná parodie byla na světě.

"Právě mi volali z BBC, že mě zřejmě jmenují sportovní osobností roku. Ale musel bych souhlasit s rozhovorem a velkým focením. Řekl jsem jim, že se mi to moc nelíbí a odmítl. Stejně díky!"

Murray tak podruhé v krátké době jasně demonstroval, jaký názor má na Donalda Trumpa. 

autor: Sport | 23. 12. 2017 14:43

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama