reklama
 
 

Světová jednička už nechce hrát s Hlaváčkovou. Mohly jsme si dopřát víc času, reagovala Češka

20. 2. 2018 18:20
Jednatřicetiletá Hlaváčková odehrála s Čchan Jüng-žan pouhých pět turnajů.

Dubaj - Turnaj v Dubaji je posledním společným vystoupením tenistek Andrey Sestini Hlaváčkové a Čchan Jüng-žan ve čtyřhře. Deblová světová jednička z Tchaj-wanu se rozhodla ukončit s českou hráčkou spolupráci. Hlaváčková o tom informovala na Facebooku.

"Rozhodnutí učinila Latisha a mně nezbývá než jej respektovat," uvedla Hlaváčková. "Nedokáže se adaptovat na novou pozici na bekhendu, na kterou si od začátku naší spolupráce musí zvykat. Osobně si myslím, že jsme si mohly dopřát více času, ale její rozhodnutí, ve kterém jistě nemalou roli sehrály i rodinné vazby, respektuji," dodala.

Jednatřicetiletá Hlaváčková, která novou partnerku pro čtyřhru oznámí až po turnaji v Dubaji, odehrála s Čchan Jüng-žan pět turnajů. V polovině ledna hrály finále v Sydney a na Australian Open došly do čtvrtfinále.

Hlaváčková ve čtyřhře vyhrála v roce 2011 Roland Garros a o dva roky později US Open po boku krajanky Lucie Hradecké. Společně také získaly na olympiádě v Londýně 2010 stříbro. Celkem má česká hráčka na kontě celkem 25 titulů v deblu.

autoři: ČTK, Sport | 20. 2. 2018 18:20

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama