Kráska Ivanovičová v Benátkách, Messi na červeném plyši. Sportovci u oltáře nešetří

Kráska Ivanovičová v Benátkách, Messi na červeném plyši. Sportovci u oltáře nešetří
Polský fotbalový útočník Robert Lewandowski si vzal Annu Stachurskou, šampionku v karate.
Obránce Realu Madrid Sergio Ramos a jeho manželka, modelka, Pilar Rubiová. Ano si řekli před obrazem Panny Marie v Královské kapli slavné Sevillské katedrály.
Fotbalový útočník Carlos Tévez si vzal Vanesa Mansillaovou. Svatba proběhla v rodné Argentině.
Někdejší hvězda fotbalové Barcelony Andres Iniesta si vzal dlouholetou přítelkyni Anna Ortizovou. Obřad měli v jednom středověkém hrádku u pobřeží Středozemního moře.
Foto: ČTK
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
8. 5. 2020 7:20
Podívejte se, jak to slušelo hvězdným sportovcům a sportovkyním na jejich svatbách.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 23 minutami

Nález čtyř mrtvých v Měšicích policie vyšetřuje jako trojnásobnou vraždu a sebevraždu

Kriminalisté vyšetřují případ čtyř mrtvých nalezených v Měšicích u Prahy jako trojnásobnou vraždu a následnou sebevraždu. Mrtvými jsou dva dospělí a dvě děti, jde zřejmě o rodinnou tragédii, uvedla v pondělí policie na twitteru.

Těla bez známek života byla nalezena v rodinném domě. "Na místě intenzivně pracují středočeští kriminalisté, výjezdová skupina a znalci," řekla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

 

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Cena plynu pro evropský trh sestoupila na nejnižší úroveň od července

Velkoobchodní cena plynu pro evropský trh dnes klesla na nejnižší úroveň od července, přispěly k tomu vysoké námořní dodávky zkapalněného zemního plynu (LNG) a růst dodávek prostřednictvím potrubí z Norska. Cena klíčového termínového kontraktu na plyn s dodáním v říjnu ve virtuálním obchodním uzlu Title Transfer Facility (TTF) v Nizozemsku kolem 16:00 SELČ vykazovala pokles o téměř sedm procent na 173 eur (zhruba 4.300 Kč) za megawatthodinu (MWh).

Během dne cena sestoupila až pod 170 eur za MWh. Stále však zůstává několikanásobně vyšší než před rokem, kdy se pohybovala v blízkosti 40 eur za MWh.

Analytici ze společnosti Refinitiv podle agentury Reuters uvedli, že předpokládaná vlna chladného počasí v severozápadní Evropě příští týden zvýší spotřebu energie na vytápění. Dodali však, že tlaky na růst cen zmírňují rostoucí produkce plynu v Norsku a vysoké tempo dodávek LNG.

Agentura DPA poukázala rovněž na příznivý vývoj zásob plynu v evropských zemích. Podle údajů organizace Gas Infrastructure Europe (GIE) byly zásobníky plynu v Evropské unii o víkendu plné z více než 87 procent. V Německu, které je největším spotřebitelem plynu v Evropě, činila naplněnost zásobníků přes 91 procent a v České republice přes 85 procent.

Zdroj: ČTK
Další zprávy