Po kolapsu podavače v Melbourne trpěla i Azarenková. Nadala potrápil motýl

Podívejte se na fotogalerii z druhého dne úvodního grandslamu sezony.
Tenisové Melbourne prožívá další horký den prosycený pachem dezinfekce. Podívejte se na fotky z úterního programu na grandslamovém Australian Open.
Už je tomu osm let od chvíle, co se Victoria Azarenková v Melbourne radovala z obhajoby singlového titulu. Letos se bývalá světová jednička svým famózním jízdám nepřiblíží. Hned v prvním kole ji zastavily zdravotní problémy i nemilosrdná soupeřka.
Statečný, bojovný, intenzivní výkon Marii Bouzkové nestačil. Česká tenistka v centrální aréně Roda Lavera proti velké favoritce dřela do úmoru...
V akci se poprvé objevila obhájkyně titulu Sofia Keninová z USA. Na míček se soustředila opravdu poctivě.
Foto: Reuters
av av
Aktualizováno 9. 2. 2021 10:32
Dvojnásobná šampionka Australian Open Victoria Azarenková je ze hry venku. Kromě skvělé soupeřky ji skolily i problémy s dýcháním. Marie Bouzková ve velkém vedru dřela do úmoru a trápila favoritku. Rafael Nadal na kurtu potkal přátelského motýla. Podívejte se na fotogalerii z druhého dne úvodního grandslamu sezony.
 

Právě se děje

před 51 minutami

Někdo nastražil výbušninu do vozu severoirské policistky, podezřelá je Nová IRA

V Severním Irsku někdo nastražil bombu do automobilu policistky ve městě Dungiven nedaleko Londonderry. Policejní služba Severního Irska (PSNI) dnes uvedla, že bomba byla ve voze před domem policistky pracující na částečný úvazek objevena v pondělí a v noci na dnešek byla zneškodněna. Policie z činu podezírá radikály ze skupiny Nová IRA.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Volný má zaplatit pokutu za lednovou potyčku na plénu, potvrdila sněmovna

Nezařazený poslanec Lubomír Volný (Volný blok) má zaplatit pokutu, kterou mu uložil mandátový a imunitní výbor kvůli lednové potyčce přímo na plénu. Postih v úterý potvrdila sněmovna hlasy 89 ze 105 přítomných členů, poslancovo odvolání tak odmítla. Volný má uhradit podle verdiktu výboru z poloviny února jeden měsíční poslanecký plat, tedy zhruba 90 800 korun.

Volný uvedl, že disciplinární řízení proti němu bylo politicky motivované a nezákonné. Sněmovnu nařkl z toho, že poruší zákon, pokud odvolání odmítne. Nezařazený poslanec přečetl na plénu zdůvodnění odvolání, jak je zpracovala jeho právní zástupkyně. Volného návrh, aby sněmovna konstatovala nulitu rozhodnutí imunitního výboru, dolní komora odmítla.

Zdroj: ČTK
Další zprávy