Hororový kousanec. Italského cyklistu připravilo o start v etapovém závodě štípnutí od hmyzu

19. 6. 2018 7:01
Danilo Celano se chystal se svým týmem na La Route d'Occitanie, po hmyzím bodnutí mu však neskutečně oteklo oko.
cyklistika, Danilo Celano po kousnutí od hmyzu
cyklistika, Danilo Celano po kousnutí od hmyzu | Foto: Twitter

Řím/Praha - Italský cyklista Danilo Celano přišel o start na tradičním podniku evropské Tour s názvem Route d'Occitanie z kuriozního důvodu. Účast mu znemožnilo štípnutí od neznámého hmyzu, po němž mu oteklo oko tak, že vypadal spíš jako postava z hororového filmu.

Jezdci španělské stáje Caja Rural napuchlo oko tak, že připomínalo zralou broskev. Jeho zaměstnavatel ho proto musel z nominace na čtyřetapový závod, který se jel na jihu Francie minulý týden, stáhnout. "Danilo Celano nebude schopen zúčastnit se se svými parťáky La Route d'Occitanie kvůli malému problému s hmyzem, který mu brání v jízdě na kole. Přejeme rychlé uzdravení," napsala stáj na své sociální sítě, zatímco Celano dostal injekci s kortikoidy.

 

Právě se děje

před 46 minutami

Sekáč gólem a asistencí podpořil výhru CSKA nad Čeljabinskem

Jiří Sekáč svým pátým gólem z posledních osmi zápasů Kontinentální hokejové ligy pomohl CSKA Moskva k výhře 3:0 nad Čeljabinskem. Český útočník vstřelil v 51. minutě tečí před brankou druhý gól utkání a pak se ještě asistencí podílel v předposlední minutě na trefě Michaila Grigorenka.

CSKA i díky sedmé Sekáčově brance v sezoně zvítězil pošesté za sebou a je nejlepším týmem celé soutěže. Čeljabinsk s českým útočným duem Tomáš Hyka, Lukáš Sedlák prohrál počtvrté v řadě a na Východě drží poslední osmé postupové místo do play off.

Nejhorším týmem Východu zůstal Kunlun, který dnes se Šimonem Hrubcem v brance podlehl v Pekingu 1:2 Dynamu Moskva. Bývalý třinecký gólman si připsal 23 zákroků.

Další zprávy