Poslední lístky na olympiádu. Špotáková před obědem za 2500

Sport Sport
16. 7. 2012 14:18
ČOV uvolnil poslední vstupenky pro Londýn
Na tohoto muže zbývá v doprodeji olympijských vstupenek už jen jediný lístek. Vodní slalomář Hradilek
Na tohoto muže zbývá v doprodeji olympijských vstupenek už jen jediný lístek. Vodní slalomář Hradilek | Foto: Eduard Erben

Praha, Londýn – Český olympijský výbor uvolnil poslední volné vstupenky na olympijské hry v Londýně. „Pro jejich nákup platí pravidlo, že uspěje rychlejší zájemce,“ upozornil mluvčí ČOV Alexandr Kliment.

Lístky se dají sehnat prostřednictvím síti Ticketstream, nebo nákupem zájezdu u některé z cestovních kanceláří. Co je v poslední nabídce?

Devět kousků na Báru

Například devět kusů vstupenek na Barboru Špotákovou. Ale za 2500 korun neuvidíte její boj o medaili, ale pouhou kvalifikaci oštěpařek. Do doprodeje se totiž dostaly dva dopolední atletické bloky (vždy po dvou hodinách na hlavním olympijském stadionu).

Během nich kromě Barbory Špotákové budou závodit třeba Holuša v rozběhu na 800 metrů, nebo Čapková na 1500 metrů. Atraktivnější podívanou nabízí druhý atletický blok se zmíněnou Špotákovou, nebo s Maslákem a jeho rozběhem na 200 metrů.

Basketbalistky za 770 korun

Kdo chce vidět v akci české basketbalistky, ještě může, V prodeji je na jednotlivé dny od dvou do třiceti kusů vstupenek v cenové relaci od 770 do 1340 korun. Zájemce si koupí vždy dvojzápas, jedno z utkání budou hrát Češky.

Úplně poslední kousek je pak k mání na vodní slalom – na den, kdy svou kvalifikační jízdu pojedou Hradílek a Ježek (kategorie K1 a C1).

Kdo chce vidět Petru Kvitovou nebo Tomáše Berdycha, ten už nemá šanci. Lístky na tenis v doprodeji nejsou.

Kejval: Zájem byl obrovský

Hodně vstupenek ale zbývá na kulturní akce v Českém domě. Stojí stovku.

„Zájem o vstupenky nás opravdu mile překvapil. Od loňského zahájení prodeje už zmizely téměř všechny, a to jsme pro Českou republiku získali historicky nejvyšší kvótu vstupenek,“ připomněl místopředseda ČOV pro ekonomiku a marketing Jiří Kejval. „Dá se tedy předpokládat, že i po zbytcích vstupenek se jen zapráší,“ dodává.

 

Právě se děje

před 15 minutami

Fotbalista Prijovič dostal na tři měsíce domácí vězení

Srbský fotbalista Aleksandar Prijovič byl odsouzen k tříměsíčnímu domácímu vězení za porušení opatření proti šíření koronaviru. Devětadvacetiletý útočník saúdskoarabského týmu Al Ittihád byl v pátek v podvečer zadržen s 19 dalšími lidmi při popíjení v baru v bělehradském hotelu.

Prijovič tím porušil zákaz sdružování většího počtu osob a omezení vycházení mezi pátou hodinou odpolední a pátou ranní. Během sobotního videosoudu v Bělehradu vinu přiznal a byl odsouzen k domácímu vězení na čtvrt roku.

Před Prijovičem se už proti nařízením provinil jiný srbský fotbalista Luka Jovič. Útočník Realu Madrid způsobil před dvěma týdny poprask tím, že opustil nařízenou karanténu po návratu ze Španělska a v Bělehradu slavil narozeniny své přítelkyně. Dvaadvacetiletý fotbalista se hájil tím, že nedostal přesné pokyny, jak se má v izolaci chovat.

Další zprávy