620 koní se smýkalo mezi domy a stromy cestou k zámku v Náměšti nad Oslavou

Sport Sport
22. 7. 2020 18:01
Nadupané Lamborghini Huracane Super Trofeo s Jiřím Mičánkem za volantem bylo hostem závodu do vrchu v Náměšti nad Oslavou. Vůz s výkonem 620 koní si poradil i se sobotním deštěm. Pro brněnský tým to byla generálka na domácí okruhový šampionát i první díl seriálu Lamborghini SuperTrofeo .
Nadupané Mičánkovo Lamborghini se řítilo do kopce pod zámkem v Náměšti | Video: Lamborghini
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Krupobití a bouřky zasáhly Jihomoravský kraj. Dálnice D2 je neprůjezdná kvůli pádu vedení

Bouřky a krupobití zasáhly večer Jihomoravský kraj, především Břeclavsko. Kvůli spadlým drátům elektrického vedení je v obou směrech neprůjezdná dálnice D2 v okolí Břeclavi. O neprůjezdné dálnici informoval mluvčí policie David Chaloupka. Hasiči zatím mají 30 výjezdů, řeší utržené střechy i spadlé stromy. Řekl to mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška.

Chaloupka zatím nemá informace, že by fungoval na dálnici odklon nebo jak velká je kolona. "Stalo se to před chvílí," poznamenal mluvčí. Podle něj má policie nahlášených v souvislosti s počasím více událostí, mezi které patří dům bez střechy, spadený strom na auto, ale taky plechová garáž, která uletěla.

Případy řeší i hasiči. "Máme tam ulítlou střechu, spadenou stěnu v kuchyni, spadené dráty elektrického vedení, ale také okna rozbitá kroupami," řekl Mikoška.

Zdroj: ČTK
Další zprávy