Superbiky v Brně: Rychlé stroje, krásné dívky a vůně asfaltu

Superbiky v Brně: Rychlé stroje, krásné dívky a vůně asfaltu
Žhavá jízda Troye Baylisse. V tzv. superpole si díky tomu zajistil první místo na startu do nedělních závodů a to novým rekordem 1:58.345.
Vyhlášení výsledků třídy Superstock600 - po české(!) hymně si mohl český závodník Patrik Vostárek zastříkat "šampaňským" se soupeři, které porazil.
Matěj Smrž dokončil brněnský závod třídy Superstock1000 na osmé příčce.
Ital Rolfo z týmu Hannspree Honda Althea na stroji Honda CBR1000RR
Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz
21. 7. 2008 8:31

Brno - Nestihli jste to o víkendu do Brna? Nabízíme vám zajímavé momenty z víkendových závodů Mistrovství světa superbike.

 

Právě se děje

před 25 minutami

MF chce zrušit povinnost podvojného účetnictví pro podnikatele

Fyzické osoby, které jsou v obchodním rejstříku vedeny jako podnikatelé, již zřejmě nebudou muset v budoucnu vést podvojné účetnictví při překročení hranice 25 milionů korun ročního obratu. Vyplývá to z návrhu věcného záměru nového zákona o účetnictví, který předložilo ministerstvo financí do mezirezortního připomínkového řízení. 

MF dále navrhuje rozšíření použití mezinárodních účetních standardů při sestavování účetní závěrky bankami, vybranými finančními institucemi a pojišťovnami. Ty přitom již dnes dohledovým orgánům informace v mezinárodních účetních standardech dodávají. Zároveň chce MF navrhnout, aby firmy, které využívají mezinárodní účetní standardy a využijí je i pro stanovení základu daně z příjmu, měly nižší administrativní zátěž. Zákon by měl dále zpřehlednit zákonné požadavky na inventarizaci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy