Exkluzivní helmy pro Monako: sexy kráska, pocta Bianchimu, hazard i hra barev

Piloti formule dostali výjimečně šanci nasadit si v Monaku jinou helmu než v průběhu zbytku sezony. Podívejte se, kdo této možnosti využil a jaké si vybral téma.
I když už druhý rok nesmějí piloti formule 1 během sezony měnit design svých přileb, pro letošní závod v Monaku Mezinárodní automobilová federace FIA "povolila otěže". Jezdci si tak mohou vzít na hlavu, co uznají za vhodné. Této možnosti samozřejmě využil Sebastian Vettel.
Pilot Ferrari byl vždy známý svojí zálibou v nových a nových zbarveních svých helem, za sezonu jich dokázal vystřídat i několik desítek. Také v Monaku nebude mít jen jeden design. Ve včerejších trénincích převedl imitaci historických kožených přileb. Tu doprovázejí detaily v podobě náznaku švů.
Čtyřnásobný mistr světa ale ani v Monte Carlu nezapomněl na své logo, stylizované písmeno V.
"Koženka" všem není jediná přilba, kterou německý pilot v uličkách přímořského knížectví nasadí na hlavu.
Foto: Aktuálně.cz
Sport Sport
27. 5. 2016 11:01
Piloti formule dostali výjimečně šanci nasadit si v Monaku jinou helmu než v průběhu zbytku sezony. Podívejte se, kdo této možnosti využil a jaké si vybral téma.

Více o formuli 1 čtěte ZDE

 

Právě se děje

Aktualizováno před 21 minutami

Policie na Mělnicku nalezla tělo čtyřměsíčního chlapce, po kterém pátrala

Policie v sobotu nalezla tělo hledaného čtyřměsíčního chlapce, po kterém od pátečního večera pátrala v Hoříně na Mělnicku. Před 17:00 ukončila pátrání, byla nařízena soudní pitva, která určí příčinu úmrtí. Policie nyní prověřuje výpovědi dvou lidí, řekla policejní mluvčí Eva Hašlová.

"Na základě získaných informací jsme nalezli tělo kojence, nařídili jsme soudní pitvu ke zjištění příčin úmrtí. V souvislosti s tím prověřujeme výpovědi dvou osob, se kterými nyní provádíme další úkony," řekla Hašlová. Kde tělo policisté našli, mluvčí odmítla sdělit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy