Exkluzivní helmy pro Monako: sexy kráska, pocta Bianchimu, hazard i hra barev

Piloti formule dostali výjimečně šanci nasadit si v Monaku jinou helmu než v průběhu zbytku sezony. Podívejte se, kdo této možnosti využil a jaké si vybral téma.
I když už druhý rok nesmějí piloti formule 1 během sezony měnit design svých přileb, pro letošní závod v Monaku Mezinárodní automobilová federace FIA "povolila otěže". Jezdci si tak mohou vzít na hlavu, co uznají za vhodné. Této možnosti samozřejmě využil Sebastian Vettel.
Pilot Ferrari byl vždy známý svojí zálibou v nových a nových zbarveních svých helem, za sezonu jich dokázal vystřídat i několik desítek. Také v Monaku nebude mít jen jeden design. Ve včerejších trénincích převedl imitaci historických kožených přileb. Tu doprovázejí detaily v podobě náznaku švů.
Čtyřnásobný mistr světa ale ani v Monte Carlu nezapomněl na své logo, stylizované písmeno V.
"Koženka" všem není jediná přilba, kterou německý pilot v uličkách přímořského knížectví nasadí na hlavu.
Foto: Aktuálně.cz
Sport Sport
27. 5. 2016 11:01
Piloti formule dostali výjimečně šanci nasadit si v Monaku jinou helmu než v průběhu zbytku sezony. Podívejte se, kdo této možnosti využil a jaké si vybral téma.

Více o formuli 1 čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Disney změnil jména filmových studií, už neobsahují označení Fox

Americký zábavní gigant Walt Disney se rozhodl změnit jména filmových studií, která loni získal od společnosti 21st Century Fox. Z jejich názvu vypustí označení Fox. Studia The 20th Century Fox tak nově ponesou jméno The 20th Century, zatímco z Fox Searchlight Pictures se stanou jen Searchlight Pictures. Podle časopisu Variety nechce být Disney spojován se jménem mediálního magnáta Ruperta Murdocha, který vlastní konzervativní stanici Fox News. Ta mimo jiné podporuje republikánského prezidenta Donalda Trumpa, kdežto Hollywood je považován za baštu liberálů. "Jméno Fox rovná se Murdoch, a to je toxické," cituje časopis Variety nejmenovaného zástupce Disneyho.

Zdroj: ČTK/Variety
před 2 hodinami

Skokanka Ptáčková získala na olympijských hrách mládeže bronz

Skokanka na lyžích Štěpánka Ptáčková vybojovala na zimních olympijských hrách mládeže v Lausanne bronz a postarala se o druhou českou medaili v oficiálním hodnocení zemí. Sedmnáctiletá reprezentantka, která už dokázala bodovat v seniorském Světovém poháru, navázala na čtvrteční stříbro rychlobruslařky Zuzany Kuršové.

V Lausanne se radovali z medailí také čeští hokejisté, kteří byli členy mezinárodních týmů ve formátu tři na tři. Štěpán Maleček a Zuzana Trnková získali zlato, Matyáš Šapovaliv přidal bronz.

Třetí zimní olympijské hry mládeže potrvají v Lausanne do středy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy