Kdo by mohl převzít reprezentaci? Jistotou je Lavička, černým koněm Krejčí. Ancelotti ještě nevolal

Jiří Škuba Jiří Škuba, Rudolf Černík
10. 10. 2017 6:02
Zůstane Karel Jarolím na lavičce národního týmu? A pokud ne, kdo by ho mohl nahradit? Jasněji bude po dnešním jednání výkonného výboru FAČR. Projděte si jednotlivé varianty tak, jak se nabízejí.
Trenér Karel Jarolím kvalifikačními utkáními proti Ázerbájdžánu a San Marinu.
Trenér Karel Jarolím kvalifikačními utkáními proti Ázerbájdžánu a San Marinu. | Foto: Milan Kammermayer

Karel Jarolím

Jede se dál. Patří k nejlepším trenérům v Česku. Rozloženou Slavii z roku 2007 dovedl ke dvěma titulům a do Ligy mistrů, jeho práci demonstruje i pozvolný pád Mladé Boleslavi poté, co lavičku středočeského klubu opustil.

Jednašedesátiletý kouč má u reprezentace ještě na rok smlouvu, sám má zájem pokračovat ve vytváření nového národního týmu. Sice nesplnil základní cíl, tedy účast alespoň v baráži o postup na mistrovství světa, ale postupně okysličuje reprezentaci mladou krví.

Důvěru by měl dostat i pro další kvalifikační cyklus.

 

Právě se děje

před 39 minutami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy