Za Slovan skórovali Nedorost a Kubalík, na body proti Magnitogorsku to ale nestačilo

20. 9. 2016 19:42
Václav Nedorost a Tomáš Kubalík dali oba góly Slovanu Bratislava v zápase proti Magnitogorsku. Ruský celek však přesto vyhrál 4:2. V jeho dresu si Jan Kovář připsal dvě asistence.
Václav Nedorost
Václav Nedorost | Foto: Milan Kammermayer

Moskva - Hokejisté Slovanu Bratislava neudrželi v zápase Kontinentální ligy vedení v Magnitogorsku a prohráli 2:4. Oba góly hostů vstřelili v první třetině čeští útočníci, během 80 sekund otočili skóre na 2:1 Václav Nedorost a Tomáš Kubalík. V dresu vítězů si jejich krajan Jan Kovář připsal dvě asistence.

Domácímu Metallurgu, který bojuje o prvenství v Charlamovově divizi, pomohly k výhře přesilové hry. Na vyrovnávací gól přihrál Kovář v 32. minutě Sjominovi, v 56. minutě využil Mozjakin početní převahu pět na tři. Jedním z vyloučených hráčů Slovanu byl v té době právě Kubalík. V pokračující přesilovce pak ještě Kovář nahrál na poslední branku zápasu Osalovi.

Kazaň zvítězila 4:3 po nájezdech ve Vladivostoku, na dva góly hostů přihrál český útočník Jiří Sekáč. Teprve podruhé v sezoně nebodoval jasný lídr ligy CSKA Moskva, který prohrál 0:4 v Astaně.

Kontinentální hokejová liga:

Chabarovsk - Lada Togliatti 1:0, Vladivostok - Kazaň 3:4 po sam. nájezdech (za hosty Sekáč 0+2), Kunlun Red Star - Nižněkamsk 2:1, Barys Astana - CSKA Moskva 4:0, Magnitogorsk - Slovan Bratislava 4:2 (Kovář 0+2 - Nedorost a T. Kubalík 1+0), Ufa - HK Soči 1:3,

18:00 Jaroslavl - Spartak Moskva, 18:30 Viťaz Podolsk - Nižnij Novgorod.