VIDEO Ovečkinova fantazie! Proti Phoenixu skóroval vleže

Sport youtube.com , Sport
15. 2. 2013 16:11
Alexandr Ovečkin dal v roce 2006 jeden z nejúžasnějších gólů hokejové historie, když proti Phoenixu skóroval vleže.
V roce 2006 dal Alexandr Ovečkin jeden z nejkrásnějších gólů hokejové historie, když proti Phoenixu skóroval vleže. | Video: youtube.com

Praha - Když bylo Alexandru Ovečkinovi pouhých dvacet let, zapsal se do historie NHL jedním z nejúžasnějších gólů vůbec.

16. ledna 2006 v zápase proti Phoenixu rozjel ruský útočník rychlou individuální akci, při níž byl sražen obráncem Coyotes.

Kanonýr Washingtonu toho však nedbal a přestože byl navíc v ostrém úhlu, vyjetého gólmana Briana Bouchera vleže a zády k brance překonal.

 

Právě se děje

před 26 minutami

Ceny ropy zahájily obchodování v Asii poklesem o jedno procento

Ceny ropy zahájily úterní obchodování v Asii poklesem o více než jedno procento, drží se však relativně vysoko. Obchodníci zůstávají kvůli sobotnímu útoku na ropná zařízení v Saúdské Arábii, které snížily těžbu země o polovinu, nervózní. V pondělí ceny v reakci na útoky stouply nejvíce za několik desetiletí. 

Kolem 7:30 (středoevropského času) cena severomořské ropy Brent klesla o 0,9 procenta na 68,41 dolaru (v přepočtu zhruba 1606 korun) za barel. Americká lehká ropa WTI ve stejnou dobu zdražila o 1,3 procenta na 62,07 dolaru za barel.

V pondělí cena ropy Brent po začátku obchodování stoupla o téměř 20 procent, což byl nejvyšší pokles za téměř 30 let. Později část zisků smazala a uzavřela s růstem o 15 procent.

před 34 minutami

Správkyně Hongkongu Carrie Lamová zahájí dialog s nespokojenými obyvateli města

Propekingská správkyně Hongkongu Carrie Lamová zahájí se svým vládním týmem dialog s obyvateli této bývalé britské kolonie, která se v roce 1997 vrátila pod správu Číny. Informovala o tom v úterý agentura Reuters. Podle Lamové se první setkání místní vlády a obyvatel Hongkongu bude konat příští týden, dialog má být tak otevřený, jak to jen bude možné. Přihlásit se mohou zájemci z řad veřejnosti.

Lidé v Hongkongu začali původně protestovat proti návrhu zákona o vydávání osob podezřelých ze spáchání trestného činu do pevninské Číny, jehož schvalování slíbila Lamová na počátku měsíce stáhnout.

před 1 hodinou

V depu v Praze vykolejila při posunu lokomotiva, část příměstských vlaků stojí

V železničním depu v Praze Vršovicích v úterý ráno vykolejila při posunu lokomotiva. Nehoda zastavila provoz příměstských vlaků mezi hlavním nádražím a Braníkem. Obnovení provozu České dráhy předpokládají v poledne, vyplývá z jejich webu. Co bylo příčinou vykolejení stroje, se vyšetřuje. "Následně bude nakolejení speciální technikou a oprava kolejiště," uvedly dráhy.

Další zprávy