VIDEO Ovečkinova fantazie! Proti Phoenixu skóroval vleže

Sport youtube.com, Sport
15. 2. 2013 16:11
Alexandr Ovečkin dal v roce 2006 jeden z nejúžasnějších gólů hokejové historie, když proti Phoenixu skóroval vleže.
V roce 2006 dal Alexandr Ovečkin jeden z nejkrásnějších gólů hokejové historie, když proti Phoenixu skóroval vleže. | Video: youtube.com

Praha - Když bylo Alexandru Ovečkinovi pouhých dvacet let, zapsal se do historie NHL jedním z nejúžasnějších gólů vůbec.

16. ledna 2006 v zápase proti Phoenixu rozjel ruský útočník rychlou individuální akci, při níž byl sražen obráncem Coyotes.

Kanonýr Washingtonu toho však nedbal a přestože byl navíc v ostrém úhlu, vyjetého gólmana Briana Bouchera vleže a zády k brance překonal.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Policie hledá 14letou dívku v Karlových Varech

Policie pátrá po čtrnáctileté Miroslavě Horvátové z Kadaně, která v pátek odešla z hřiště v Karlových Varech poblíž zařízení pro děti v krizové situaci SOS Sluníčko v části Dvory. V jejím pokoji dnes našli dopis, v němž píše o svých problémech a možném sebepoškození. Z tohoto důvodu je dívka v ohrožení života.

Pohřešovaná byla v pondělí 18. října převezena z Chebu do organizace SOS Sluníčko Karlovy Vary - Dvory, která poskytuje alternativní péči dětem, které nemohou vyrůstat ve vlastní rodině. "V pátek 22. října odešla společně s několika dalšími dětmi na dětské hřiště nacházející se u panelových domů v ulici Svatošská. Po chvíli začala z hřiště odcházet, proto se za ní vydala pečovatelka organizace. Ta ji ovšem následně ztratila z dohledu," uvedl karlovarský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Dívka měří přibližně 160 centimetrů, má hnědočerné rovné vlasy po ramena. V době odchodu z dětského hřiště na sobě měla černou koženkovou bundu do pasu, melírované elastické šedobílé tepláky a černobílé sportovní boty. Má výrazné kruhové náušnice.

Policie žádá, aby lidé, kteří získají jakékoli informace o dívce, volali na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obrátili na nejbližší policejní služebnu.

Pátrání policie vyhlásila v systému Dítě v ohrožení. Je to národní koordinační mechanismus pátrání po pohřešovaných dětech. Funguje jako systém včasného varování v případech, kdy může být v ohrožení život nebo zdraví pohřešovaného dítěte.

Další zprávy