reklama
 
 

Trestná lavice není nafukovací, hráči Nashvillu o tom ví své

15. 11. 2015 16:11
V zápase mezi Nashvillem Predators a Winipegem Jets došlo k nevídané situaci. Na trestné lavici se sešlo šest hráčů.

Nashville - Domácí Predátoři rozstříleli Winnipeg sedmi góly, aniž by inkasovali. Ondřej Pavelec začal na střídačce, ale po dvanácti minutách hry a třech brankách v síti Hutchinsona se dostal na led. Jenže ani jemu se příliš nedařilo, hned po dvou minutách inkasoval také. Nakonec dostal ještě o gól více než jeho parťák Hutchinson.

Tryskáči se snažili předčit Nashville alespoň ve fyzických soubojích. Jak už to u výsledkově jednoznačných zápasů bývá. Ke kuriózní situaci došlo na začátku třetí periody, kdy v přerušené hře došlo k výměně názorů.

Rozhodčí rozdal 156 trestných minut

Protože hráči právě střídali do potyčky se zapojilo šest hráčů z obou týmů. A to ještě v téže době dostal brankář Nashvillu Peka Rinne dvouminutový trest za vyjetí z brankoviště a zapojení se do konfliktu. Není divu, že na trestné lavici nezbylo příliš prostoru.

Nechybělo mnoho a hráčů se mohlo na trestné sejít osm. Přesně 32 vteřin po vypršení trestu totiž dostali desítku další dva hráči na obou stranách. Rozhodčí v celém zápase rozdal 156 trestných minut.

autor: David Janeczek | 15. 11. 2015 16:11

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama