Video: Šílenec Domi. Při debutu v dresu Montrealu krvavě ztloukl Ekblada a nedohrál

Sport ČTK Sport, ČTK
20. 9. 2018 13:14
Útočník Canadiens mlátil soupeře, ač ten evidentně neměl o bitku zájem.
hokej, příprava na NHL 2018/2019, Montreal - Florida, Max Domi a Aaron Ekblad | Video: Youtube.com

Montreal - Nová posila Max Domi nedohrál první zápas za Montreal. Třiadvacetiletý syn vyhlášeného bitkaře Tieho v přípravě na NHL udeřil pěstí do obličeje floridského hokejistu Aarona Ekblada a dostal trest do konce utkání. Další suspendaci mu pravděpodobně udělí disciplinární komise.

Domi si pokazil premiéru v dresu Canadiens na začátku třetí třetiny. Do Ekblada se pustil po lehkém osobním souboji. Mistr světa z roku 2016 chtěl obránce Panthers vyzvat ke rvačce, ale o rok mladší Ekblad o ni evidentně nestál, přesto ho Domi několikrát udeřil do obličeje. Po další ráně skončil floridský zadák na ledě a ze šatny už se nevrátil. Po zápase podstoupil vyšetření, jež vyloučilo otřes mozku.

Ekbladovi spoluhráči Domiho počínání nechápali. "Tohle se nedělá. Soupeře musíte respektovat, když se nechce prát, není důvod sundávat rukavice a praštit někoho do obličeje. Choval se bezohledně," zlobil se brankář Floridy Roberto Luongo, který přispěl k výhře 5:2.

Montreal získal Domiho v červnu z Arizony, v jejímž dresu byl nejtrestanějším hráčem týmu.

 

Právě se děje

před 46 minutami

ÚOHS povolil vstup francouzského investora do on-line supermarketu Rohlik.cz

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil vstup francouzského investora Partech Partners SAS do společnosti Velká Pecka, která provozuje on-line supermarket Rohlik.cz. Úřad o tom informoval ve čtvrtek v tiskové zprávě.

"K navrhovanému spojení soutěžitelů dochází zejména v oblasti on-line maloobchodního prodeje potravinářského a nepotravinářského zboží denní potřeby," uvedl úřad ve zprávě. Francouzská společnost bude firmu kontrolovat společně s jejím většinovým majitelem Tomášem Čuprem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy