Video: Šílenec Domi. Při debutu v dresu Montrealu krvavě ztloukl Ekblada a nedohrál

Sport ČTK Sport, ČTK
20. 9. 2018 13:14
Útočník Canadiens mlátil soupeře, ač ten evidentně neměl o bitku zájem.
hokej, příprava na NHL 2018/2019, Montreal - Florida, Max Domi a Aaron Ekblad | Video: Youtube.com

Montreal - Nová posila Max Domi nedohrál první zápas za Montreal. Třiadvacetiletý syn vyhlášeného bitkaře Tieho v přípravě na NHL udeřil pěstí do obličeje floridského hokejistu Aarona Ekblada a dostal trest do konce utkání. Další suspendaci mu pravděpodobně udělí disciplinární komise.

Domi si pokazil premiéru v dresu Canadiens na začátku třetí třetiny. Do Ekblada se pustil po lehkém osobním souboji. Mistr světa z roku 2016 chtěl obránce Panthers vyzvat ke rvačce, ale o rok mladší Ekblad o ni evidentně nestál, přesto ho Domi několikrát udeřil do obličeje. Po další ráně skončil floridský zadák na ledě a ze šatny už se nevrátil. Po zápase podstoupil vyšetření, jež vyloučilo otřes mozku.

Ekbladovi spoluhráči Domiho počínání nechápali. "Tohle se nedělá. Soupeře musíte respektovat, když se nechce prát, není důvod sundávat rukavice a praštit někoho do obličeje. Choval se bezohledně," zlobil se brankář Floridy Roberto Luongo, který přispěl k výhře 5:2.

Montreal získal Domiho v červnu z Arizony, v jejímž dresu byl nejtrestanějším hráčem týmu.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Při explozi v laserové střelnici v Přerově se popálily dvě osoby

Dva lidé se v neděli odpoledne popálili při explozi a vzplanutí sudů od oleje v rekonstruované laserové střelnici v Přerově. "Popálené osoby jsou již v péči zdravotnické záchranné služby," řek dnes mluvčí hasičů Zdeněk Hošák. Na místě zasahují záchranáři a hasiči. Okolnosti exploze vyšetřuje policie.

Výbuch podle Hošáka nastal v laser aréně nedaleko centra Přerova při instalaci několika sudů od oleje. "Došlo k explozi a vzplanutí. Následkem jsou dvě popálené osoby. Hasiči provádí důkladnou kontrolu termokamerami. V prostorách je nebezpečí skrytého hoření," uved Hošák.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Letecká základna Ajn al-Asad v Iráku, na níž působí američtí vojáci, byla cílem raketového útoku. AFP to řekl nejmenovaný bezpečnostní činitel.

Zdroj: ČTK
Další zprávy