Staří kamarádi i nečekané dvojice. Kdo s kým sdílí hotelový pokoj a kdo je na samotce?

Ondřej Kuchař Ondřej Kuchař
15. 5. 2016 10:30
Po tréninku či zápase obvykle hráči odpočívají na hotelovém pokoji. Někdo jej sdílí se svým starým kamarádem, další spolu bydlí na akci každý rok a jiní na sebe prostě zbyli. Podívejte se, jak bydlí čeští hokejisté.
Dva hráči z první formace mají jako jediní sólo pokoj. Uhodnete kteří?
Dva hráči z první formace mají jako jediní sólo pokoj. Uhodnete kteří? | Foto: ČTK

Moskva – O výsledku se sice rozhoduje na ledě, ale každý hokejista vám řekne, že pro možnost úspěchu je extrémně důležitá psychická a celková týmová pohoda. O tu se v českém týmu na MS stará jak realizační tým, tak i sami hráči.

Po tréninku či zápase obvykle odpočívají na hotelovém pokoji. Někdo jej sdílí se svým starým kamarádem, další spolu bydlí na šampionátu každý rok a jiní na sebe prostě zbyli.

Tak třeba brankářské duo Dominik Furch a Pavel Francouz. "Známe se už z mládežnických týmů, tak jsme si řekli, že budem spolu. Vycházíme skvěle, hokej řešíme, ale ne pořád, to bychom se zbláznili," řekl v jednom z rozhovorů pro Českou televizi Furch.

Další páry tvoří obvykle současní či minulý spoluhráči z klubové úrovně. Hodně však překvapí pár Šimek - Polášek, kteří proti sobě ještě před pár týdny válčili v extraligovém finále, které bylo hodně na nože.

VIP samostatné pokoje pak mají dva klíčoví hráči první formace Tomáš Plekanec a Roman Červenka. Další obsazení si můžete projít zde:

 

Právě se děje

Aktualizováno před 2 minutami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy