Osudy zlatých slovenských hochů: podnikání, politické ambice i sebevražda

Lukáš Caha Lukáš Caha
8. 5. 2019 10:30
Podívejte se, jakým činnostem se dnes věnují slovenští reprezentanti ze zlatého šampionátu v roce 2002 ve švédském Göteborgu.
ELH, 6. finále Sparta-Liberec: oslavy Liberce - Ján Lašák
ELH, 6. finále Sparta-Liberec: oslavy Liberce - Ján Lašák | Foto: ČTK

Ján Lašák (brankář)

Ján Lašák, který před měsícem oslavil čtyřicáté narozeniny, skončil s aktivní kariérou gólmana po sezoně 2016/2017 v Liberci. Následně se dal na trenérskou štaci a v současné době je koučem brankářů slovenské reprezentace. Mj. má i dva tituly z české extraligy (Liberec a Pardubice). 

Věk: 40.

Konec hráčské kariéry: 2016/2017 v Liberci.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

USA mají možná druhý případ koronaviru, Japonsko už jej potvrdilo

U texaského studenta, který navštívil čínské velkoměsto Wu-chan, je podezření na napadení novým koronavirem. Pokud se podezření potvrdí, půjde od druhý případ napadení virem způsobujícím zápal plic ve Spojených státech. Druhý potvrzený případ hlásí podle agentury Kjódó Japonsko.

Univerzitní student je v Texasu léčen s onemocněním dýchacích cest a je izolován doma. Zároveň jsou u něj prováděny testy na nově objevený koronavirus, který už v Číně zabil 18 lidí, z toho 17 ve Wu-chanu, který je ohniskem epidemie. První případ nákazy v USA byl oznámen ve středu ve státě Washington.

Japonské ministerstvo zdravotnictví mezitím potvrdilo druhý případ nákazy. Jde o čtyřicátníka, který v neděli do Japonska přicestoval z Wu-chanu. Nyní je muž hospitalizován.

Zdroj: ČTK
Další zprávy