Za Čechy přijelo do Kodaně půl republiky, Slovenky zaujaly krojem. Tak se fandí na MS v Dánsku

Kodaň není od českých hranic vzdálená natolik, aby v ochozech zápasů tuzemské hokejové reprezentace nemohli hrát čeští fanoušci prim. A co do krásy jsou Češky na špičce pomyslné hitparády.
Podívejte se s námi na ty nejlepší fotografie fanoušků z dosavadního průběhu hokejového MS. Korea sice hned po postupu zase elitní skupinu opouští, ale fanynky má věrné.
Fanynky české hokejové reprezentace jsou i na šampionátu v Dánsku ozdobou hlediště. Takhle se pozvbuzovalo ve federálním derby proti Slovensku.
I "bratia" měli v Kodani silnou podporu.
Do čtvrtfinále Slováci ale nakonec ani s touto podporou nedokráčeli.
Foto: Luboš Vácha
Reuters Sport Luboš Vácha, Reuters, Sport
Aktualizováno 16. 5. 2018 6:57
Podívejte se na to nejpůvabnější i nejpodivnější, co je možné vidět v ochozech právě probíhajícího světového šampionátu hokejistů v Dánsku.
 

Právě se děje

před 53 minutami

Vlivný předseda PiS Jaroslaw Kaczyński se stane vicepremiérem polské vlády

Vlivný předseda polské vládní strany Právo a spravedlnost (PiS) Jaroslaw Kaczyński se stane členem vlády. Zastávat bude funkci vicepremiéra, oznámil premiér Mateusz Morawiecki. V letech 2006 a 2007 už Kaczyński stál v čele vlády.

Polská vládní koalice byla v posledních týdnech v krizi, hovořilo se i o předčasných volbách. V sobotu ale zástupci PiS a menších stran Solidární Polsko a Dohoda podepsali novou koaliční smlouvu, která má zaručit fungování vlády do příštích řádných voleb.

Zdroj: ČTK
Další zprávy