Marek s Irglem zařídili vyrovnání stavu s Petrohradem

Jaroslav  Šindelář Jaroslav Šindelář
18. 3. 2011 20:00
Atlant-Petrohrad 2:1 (Marek 1+1,Irgl 1+0-Čajánek 1+0)

Moskva - V ryze české režii byl šestý zápas semifinále Západní konference Kontinentální hokejové ligy mezi Atlantem Mytišči a SKA Petrohrad, které trénují čeští trenéři Miloš Říha, respektive Václav Sýkora.

Výhru Atlantu 2:1, a tím i vyrovnání série na 3:3 na zápasy, zařídili gólem Jan Marek a Zbyněk Irgl. Naopak Petrohradu nepomohl k postupu do finále konference gól Petra Čajánka.

Rozhodující sedmý duel série je na programu v neděli na ledě Petrohradu. Vítěz se utká s Jaroslavlí, kterou trénuje další český kouč Vladimír Vůjtek.

Omsk po dalším prodloužení otočil sérii. Jágr se trefil

Skóre otevřel po 29 sekundách druhé třetiny útočník Petrohradu Čajánek, ještě do přestávky však Jakuba Štěpánka v brance hostů překonal po Markově přihrávce Irgl.

Vítězný gól pak zaznamenal Marek v úvodu třetí třetiny a Petrohrad už nedokázal zareagovat. Atlant tak odvrátil i druhý 'mečbol' Petrohradu.

Výsledek:

Atlant Mytišči - Petrohrad 2:1 (Marek 1+1, Irgl 1+0 - Čajánek 1+0), stav série: 3:3.