Konečně: Jágr se trefil a Omsk smetl Magnitogorsk

Red Spo
10. 9. 2008 16:35
Omsk - Magnitogorsk 6:0

Omsk - Hokejisté Omsku v čele s Jaromírem Jágrem zvládli premiéru na domácím ledě více než skvěle.

Silný celek z Magnitogorsku rozdrtili před vyprodaným stadionem i díky jedné brance a asistenci českého útočníka 6:0.

Skóre otevřel už ve druhé minutě Svitov, avšak na žádnou kanonádu to dlouho nevypadalo. Jenže sibiřský tým začal skvěle i druhou třetinu, když se po třech minutách trefil Pestunov a další branku přidal Malyšev.

Ve 36. minutě přišla chvíle Jaromíra Jágra. Ten v přesilovce využil přihrávku Jakuba Klepiše a k radosti diváků zvyšoval už na 4:0.

Do konce prostřední části se trefil ještě Bondarev a Magnitogorsk v sestavě s Karlem Pilařem, Janem Markem, Tomášem Rolinkem a Jaroslavem Kudrnou se už z gólové smršti nevzpamatoval.

Jágr navíc v závěrečné třetině připravil i šestý gól pro Alexandra Svitova, který ve vydařené domácí premiéře dvakrát skóroval a přidal i dvě asistence.