Jaškin dal dva góly, v KHL bodoval podesáté za sebou

18. 11. 2019 19:38

Dmitrij Jaškin rozšířil svou bodovou sérii v KHL o jubilejní desátý zápas. Český útočník moskevského Dynama vstřelil v utkání v Nižněkamsku, kde hosté zvítězili 6:4, dva góly a přidal jednu asistenci. Jaškin je v kanadském bodování ligy druhý s 13 brankami a 17 asistencemi, vede jeho o tři body lepší spoluhráč Vadim Šipačov. Rovněž mezi střelci mu patří druhé místo.

Jaškin si v 10. minutě najel před branku a ani dva obránci mu nepřekazili bleskovou kličku do forhendu, kterou obelstil domácího gólmana Konstantina Barulina. V 36. minutě využil omský rodák přesilovku dorážkou do odkryté branky.

Během desetizápasové série Jaškin zaznamenal osm branek a 13 nahrávek, už pošesté za sebou si připsal dva či více bodů. Dnes útočil na své maximum v sezoně, kterým jsou čtyři body z říjnového utkání v Chabarovsku.