reklama
 
 

Jágr má nabídku z Floridy. Budeš moct zůstat v místním ráji, přemlouvají ho z klubu Everblades

11. 7. 2017
Za Floridu Panthers si už Jaromír Jágr NHL nezahraje, ale na Floridě možná zůstane. S nabídkou legendárnímu číslu 68 totiž přispěchal klub Everblades hrající třetí nejvyšší americkou soutěž ECHL.

Estero - Stále nejasno je v dalším pokračování hvězdné hokejové kariéry Jaromíra Jágra. Minimálně jednu konkrétní nabídku ale už pětačtyřicetiletý útočník má a výhodná je především v tom, že by se nemusel stěhovat. "Z představy, že se Jaromír prohání po ledě v našem dresu a vlají za ním jeho dlouhé vlasy, nás až mrazí," tvrdí zástupci klubu Florida Everblades.

To, že o legendárního Čecha mají v týmu hrajícím ECHL žhavý zájem, oficiálně potvrdili zástupci Everblades na svém webu. "Jaromír bude mít možnost dál hrát svoji hru, kterou tak miluje. A současně bude moci zůstat ve zdejším tropickém ráji," nechal se slyšet mluvčí klubu Alex Reed.

Šance na to, že by se Jágr skutečně nechal zlákat do Germain Areny, však není příliš vysoká. Dvojnásobný vítěz Stanley Cupu i přes svůj věk stále patří do té nejvyšší výkonnostní kategorie a tomu odpovídá i jeho představa o platových podmínkách.

"Kdyby Jardovi šlo jenom o to být v NHL, tak už smlouvu má. Nabídky měl, ale finanční částka nebyla taková. Možná byla spíš degradační," řekl Českému rozhlasu bývalý Jágrův trenér Marian Jelínek.

autor: Sport | 11. 7. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama