Hrubec musel v KHL z branky, Nakládal skóroval

13. 10. 2019 12:07

Šimon Hrubec po dvou povedených zápasech Kontinentální hokejové ligy vydržel v brance Kunlunu sotva do poloviny dnešního utkání s Jaroslavlí. Český reprezentant ve 29. minutě po čtvrtém inkasovaném gólu přepustil místo kolegovi John Museovi. Kanadského brankáře ještě před druhou přestávkou překonal český obránce Jakub Nakládal a Lokomotiv zvítězil na ledě čínského účastníka KHL 6:3.

Hrubec v předchozích dvou zápasech dostal po jednom gólu a podílel se na výhrách 2:1, naposledy v prodloužení. Tentokrát poprvé v sezoně zápas nedochytal, poté co v úvodu druhé třetiny kapituloval dvakrát v rozmezí 14 sekund a za necelých pět minut dostal další gól na 1:4. Hned za devět sekund po brankářské výměně domácí snížili, ale Nakládal v přesilovce vrátil Jaroslavli svým druhým gólem v sezoně tříbrankové vedení. Český bek bodoval ve třetím z posledních čtyř zápasů.