Hokejové MS on-line: Česko - Finsko

20. 4. 2006 17:23
Utkání hokejového světového šampionátu Česko - Finsko sledujte on-line v úterý 9. května od 19:15 hodin.
Strkanice v zápase Česko - Finsko krátce po zranění Jaromíra Jágra.
Strkanice v zápase Česko - Finsko krátce po zranění Jaromíra Jágra. | Foto: Reuters

60:00 Konec zápasu. Česko remizovalo s Finskem 3:3.

59:27 Na druhí straně střílel nwbwzpwčně Škoula. Vyloučen je Vyukola. Hrajeme přesilovku.

58:48 Gól. Po drtivém tlaku vypálil ze střední vzdálenosti osamocený Nummelin a trefil těsně nad ledem k tyči. Vyrovnáno 3:3.

57:58 Hnilčka zlikvidoval Pirnasův poku z bezprostřední blízkosti. Finová svírají český celek před Hniličkovou brankou.

57:18 Hnilička velmi dobře vyjel a zlikvidoval střelu zblízka Kukkonena.

56:40 Tlak Finů s přibývajícími minutami sílí.

55:43 Trenér Hadamczik stáhl sestavu na tři útoky.

54:29 Finové jsou v tlaku. Český tým už se soustřeďuje hlavně na bránění.

53:00 Finové jsou nyní nebezpečnějším týmem, mají častěji puk na svých holích. Češi se snaží hrát na brejky.

51:34 Prorok se po rychlém kontru snažil neúspěšně proháčkovat mezi dvěma finskými zadáky před branku.

50:30 Erat vypálil po kombinaci s Výborným a Hlaváčem, finský brankář byl na místě.

49:11 Škoula teď prověřil pozornost finského brankáře z velkého úhlu.

48:45 Hra se přiostřuje. Obě mužstva dobře brání a tak na gólmany létají střely spíše z větších vzdáleností.

46:38 Obě mužstva se tlačí do útoku. Finský celek brání velmi pečlivě a Češi se těžko dostávají do zakončení.

45:00 Znovu nebezpečná situace Finů po buly. Hnilička nebezpečí včas zlikvidoval.

44:19 Hra teď nabrala na tempu, útočné akce se střídají na obou stranách. Obrácni jsou však velmi pozorní.

42:07 Z ryclého protiútoku mířil na finskou branku Bulis, ale finského brankáře nepřekonal.

41:30 Finové jsou po vstřelené brance v tlaku. Plekancovi skončil osobní trest.

40:30 Gól. Nummelin vypálil od modré a Berg šikovně tečoval puk do Hniličkovy klece. Do návratu yloučeného Krajíčka zbývalo pět sekund. Finové snížují na 2:3.

40:01 Krajíček bude ještě třicet sekund na trestné lavici.

40:01 Třetí třetina utkání Česko - Finsko byla zahájena.

40:00 Druhá  třetina skončila. Česko vede nad Finskem 3:1.

39:19 Češi jsou v opslabení aktivní. Na chvíli se osvobozují z obranného pásma.

38:36 Finové jsou v závěru v tlaku. Krajíček hákoval Kalia, který si dobře kryl kouč, a dostává dvě minuty.

37:48 Na obou stranéch se v posledních okamžicích hráči častují ostřejšími zákroky, rozhodčí nechává hru plynout bez vyloučení.

35:24 Další pěknou akci českého celku zakončil z levé strany Kaberle, finský gólman jeho pokus včasným vyjetím zlikvidoval.

34:42 Gól. Hlaváč proměnil ideální nahrávku Výborného před odkrytou branku. Česko vede 3:1.

34:12 Zápas ztratil na tempu. Hra je neustále kouskována vyloučeními.

33:39 Jokinen jel sám na Hniličku, sudí však píská trochu sporný ofsajd. Češi jsou kompletní. Hraje se po dlouhé době v pěti na obou stranách.

33:18 Hnilička vykopl Hentunenovi střelu od modré. Balštík vyhodil puk do bezpečí.

32:54 Začíná čtyřicetisekundová finská přesilovka.

32:12 Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

31:37 Krajíček vyzkoušel finského gólmana. Ten byl pozorný. Ruutu postrčil Krajíčka, ten mu opplatil a je vyloučen.

30:55 Češi si vynutili v přesilovce velký tlak a donutili Finy faulovat. NDvě minuty dostává Saravo.

30:08 Český tým je kompletní, Hubáček je na ledě.

Rozhodčí si přeci jen nechal zkontrolovat videozáznam a rozpařil, tedy branku neuznal.

29:44 Rolínek po povedené kombinaci s Hlaváčem kopl puk do branky. Rozhodčí vše viděl a gól neuznává.

29:01 Plekanec dostal ke dvoum minutám i desetiminutový trest, na trestné lavici tak sedí i Hubáček.

28:48 Hlinka byl naražen na hrazení Hentunene a síly na ledě se vyrovnají.

28:15 Pirnes na ledě, začíná finská přesilovka.

28:05 Plekanec dostane dvě minuty za krosček.

27:23 Ruutu se řítil na Hniličku v oslabení zcela sám. Český gólman musel sáhnout k dalšímu zákroku.

26:37 Finové se v oslabení dobře brání. Nedávají českému mužstvu kousek prostoru.

26:10 Na trestnou lavici odchází za faul na Výborného Pirnes.

25:51 Richter vyzkoušel pozornost Nittimakiho.

25:40 V utkání přibývá osobních soubojů. Ubylo šancí a obě mužstva bojují o střední pásmo, které je velmi zhuštěné.

24:31 Hlaváč poslal Eratovi chytrý pas před branku, v cestě puku však stála jedna z finských holí.

22:19 Po dlouhé době jsou oba celky na ledě kompletní.

21:37 Erat se pokusil zopakovat svůj gól, ale Niittymäki střelu přes obránce pokryl.

21:08 Český tým je kompletní a má výhodu přesilovku.

20:19 Finský gólman Niittymäki dostal 2 minuty za podražení.

20:01 Začala druhá třetina.

20:00 Skončila první třetina, Česko vede 2:1.

19:33 Hnilička na chvíli zratil hůl, finský útočník Viuhkola zratil puk na modré a Plekanec dokázal kotouč vyhodit.

19:08 Finsko má výhodu přesilovky.

18:46 Vyloučení tentokrát na české straně, Škoula dostal 2minutový trest za nedovolené bránění. Stav hráčů na ledě je 4 na 4.

18:28 Češi prohrávají ve vhazování 10:13.

17:54 Ruutu opustil trestnou lavici. Čeští hráči svého soupeře sice sevřeli v jeho obranném pásmu, ale k přesné střele se nedostali. Zápas pokračuje přesilovkou pět na čtyři.

17:08 Český kouč Alois Hadamczik si vybral oddychový čas.

17:08 Další finský faul a opět přesilovka českých hráčů pět na tři. Nyní v délce 47 sekund. Na trestnou lavici jde M. Lehtonen.

16:25 Z nejhoršího se Finové dostali, i když Bulis měl velkou šanci, Česko pokračuje v přesilovce 5 na 4.

15:54 Ruutu dostane 2 minuty a česko bude 31 vteřin hrát 5 na 3.

15:20 Výborný našel před odkrytou finskou brankou Balštíka, ten však puk nezpracoval a skončil s ním u zadního mantinelu. Česko má viditelnou převahu.

14:25 Finský obránce Mäntylä sestřelil Erata v prostoru u své branky a byl vyloučen na 2 minuty.

11:36 Finská přesilovka skončila.

10:05 Finští útočníci ztratili na modré puk. Balaštík toho využil k povedenému průniku až k levému kruhu v útočném pásmu. Vystřelil, finský gólman si nebyl příliš jistý, puk mezi betony však udržel.

09:36 Hlaváč zahákoval soupeře a dostal 2minutový trest.

08:19 Gól. Finové snížili na 1:2.Po vyhraném vhazování Finové vystřelili, jejich pokus Hnilička vyrazil ,ale na opakovanou střelu Kukkonena byl už krátký.

08:13 Michálek vyloučený na 2 minuty.

06:45 Prorok, který naskočil z trestné lavičky, se dostal do brejku, ale neproměnil.

06:38 Finové se ubránili a jsou v plném počtu.

04:38 Prorok byl vyloučen na 2 minuty za hákování unikajícího finského hráče.

04:24 Nummelin vypálil krok před modroun, připravený Hnilička vykryl jeho pokus betony.

02:52 Finský kouč Westerlund si vybral oddychový čas.

02:52 Gól! Česko vede 2:0. Hlinka před finským brankářem vypálil, poté dorážel a ještě stačil nahrát Balaštíkovi před volnou finskou brankou. Ten se nemýlil s přehledem kotouč doklepl.

02:28 Gól! Česko vede 1:0. Martin Erat vypálil z pravého kruhu. Před finským gólmanem výborně clonil Balaštík, puk šel nahoru přímo do sítě.

02:02 Finům se daří český tlak eliminovat už v zárodku.

01:47 Michálek je už opět na ledě.

00:48 Fin Miettinen dostal 2 minuty za krosček na Michálka, který otřesený opusitl led.

00:23 První střelu zápasu vyslal Jan Hlaváč, finský gólman jeho pokus kryl.

00:00 Zápas začal.