Hokejisté Vítkovic se musejí obejít bez brankáře Málka

ČTK ČTK
12. 3. 2012 14:15
Romana Málka limitují problémy s třísly

Ostrava - Hokejisté Vítkovic budou minimálně v pondělním čtvrtfinálovém utkání play off s Pardubicemi postrádat zraněného brankáře Romana Málka. Klub si proto na pozici dvojky vypůjčil Jakuba Čecha z prvoligového Hradce Králové.

Vítkovická jednička Málek laboruje už od základní části s problémy v oblasti třísel, které si obnovil v prvním čtvrtfinálovém zápasu na pardubickém ledě.

Po pondělním dopoledním rozbruslení naděje na jeho návrat do branky padla, čtyřiatřicetiletý gólman není schopen zvládnout plnou zápasovou zátěž. Podle zákulisních informací by se v sérii už nemusel objevit vůbec.

Čtěte také:
ŽIVĚ: Budějovice i Vítkovice srovnaly stav sérií na 1:1

Vítkovickou branku by měl hájit Filip Šindelář, který záskok ve druhém utkání zvládl a tým dovedl k výhře 3:2 v nájezdech.

Krýt záda mu přišel z Hradce Králové šestadvacetiletý Čech, který uplynulé čtyři sezony trávil v druhé nejvyšší soutěži. Extraligu naposledy stabilně chytal ve Zlíně v sezoně 2007/08.

 

Právě se děje

před 10 minutami

Czech Point bude od 25. října mimo provoz, odstávka potrvá tři dny

Informační systém Czech Point, ze kterého lze získat například výpis z katastru nemovitostí či rejstříku trestů, bude kvůli přechodu na nové technické vybavení od příštího pátku tři dny mimo provoz. Na jeho kontaktních místech si lidé nebudou moci pořídit žádný výpis ani využít žádnou jinou službu od 25. října 20:00 do 29. října 06:00. Na webu systému to uvedlo ministerstvo vnitra, které projekt řídí. Lidem doporučuje, aby si potřebné výpisy obstarali mimo uvedenou dobu.

Podle vnitra v době odstávky Czech Point nebude v provozu ani úřednický [email protected] a nebude možné se prostřednictvím služby JIP/KAAS přihlásit do řady agendových informačních systémů.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Správce Březinova ostravského areálu s nezdaněným lihem poslal soud na devět let do vězení

Olomoucký krajský soud potrestal správce Březinova ostravského areálu Ivana Kováříka devíti lety a dvěma měsíci vězení. Podle soudu byl členem organizované zločinecké skupiny Radka Březiny, která obchodovala s nezdaněným lihem, a má podíl na škodě ve výší 364 milionů korun. Tomáše Pantlíka, který se staral o sklad v Olomouci, soud zprostil obžaloby. Dospěl k závěru, že žalovaný skutek není trestným činem. Oba muži byli poslední obžalovaní z hlavní větve Březinovy kauzy. Čítala osm obžalovaných, ostatní už byli pravomocně odsouzeni. Žalobce si v případě Pantlíka na místě odvolal. Odvolání bude podávat i Kovářík, kauza tak míří k vrchnímu soudu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy