FOTO Vrchol KHL: Smutné lví oči a šťastná Magnitka

Prohlédněte si fotografie z rozhodujícího sedmého finále KHL, v němž Metallurg Magnitogorsk porazil Lva Praha 7:4 a získal Gagarinův pohár.
"Hráli jsme krásný hokej, pobláznili jsme celé Česko a já jsem hrdý na to, že jsem v tomhle týmu mohl být," řekl i přes finálovou porážku Ondřej Němec.
Po zápase došlo i na tradiční zdravici obou týmů.
V dresu Magnitogorsku slavil také český útočník Jan Kovář (43), který si cosi šeptá s Martin Ševcem.
Ještě dlouho se hráči Lva vzpamatovávali ze smutku z prohry,...
Foto: Lev Praha
Lev Praha, Sport
30. 4. 2014 21:00
Prohlédněte si fotografie z rozhodujícího sedmého finále KHL, v němž Metallurg Magnitogorsk porazil Lva Praha 7:4 a získal Gagarinův pohár.

Více o rozhodujícím finále KHL Metallurg Magnitogorsk - Lev Praha čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 46 minutami

Smartwings nabídnou za letenky od ČSA vouchery, peníze vracet nebudou

Letecká společnost Smartwings nabídne cestujícím, kteří si u dceřiného dopravce ČSA koupili letenku na let Smartwings a ten byl následně kvůli pandemii zrušen, náhradní poukaz na jakýkoliv jiný let aerolinek. Voucher bude ve stejné hodnotě jako nevyužitá letenka. Platby za tyto letenky Smartwings vracet nebudou. Společnost o tom ve čtvrtek informovala v tiskové zprávě.

Cestující s nevyužitými letenkami koupenými přes ČSA zároveň mohou dál žádat o vrácení platby, žádost však mohou uplatnit právě u ČSA. Ty jsou však nyní v insolvenci.

Výměna bude možná u letenek, které dosud cestující nevyužili. Cestující budou muset žádost podat do konce letošního července, Smartwings jim následně vydá elektronický voucher. Poukaz bude ve stejné hodnotě jako původní letenka s platností na 12 měsíců na jakýkoliv z pravidelných letů Smartwings.

Zdroj: ČTK
Další zprávy