FOTO Trénink na Kanadu a Hadamczikovy poznámky na diktafon

Trenér Alois Hadamczik českým hráčům názorně vysvětluje taktiku proti Kanadě a v hlavě nosí jména případných posil z NHL.
Český trenér stále čeká, jestli mu na nabídku startovat ve Stockholmu kývne obránce Marek Židlický. Pokud se tak nestane, bude kouč českého týmu volat jednomu z dvojice Roman Polák - Vladimír Sobotka.
Na tréninku chyběl útočník Petr Vrána, který kvůli pohmožděnému šíjovému svalstvu nebude k dispozici ani proti Kanadě. Na zápas už by měl být v pořádku Zbyněk Michálek, jenž má problémy s nastřelenou nohou.
Jiří Hudler může být ve Stockholmu zatím spokojený, je nejlepším střelcem českého týmu.
Jakub Voráček si proti Alexandru Salákovi zkouší samostatný nájezd.
Foto: Michal Eger
Sport Michal Eger, Sport
11. 5. 2013 19:28
Podívejte se, jak čeští hokejisté využili na světovém šampionátu volného dne k tréninku před nedělním důležitým zápasem s Kanadou.

Stockholm - Podívejte se, jak čeští hokejisté využili na světovém šampionátu volného dne k tréninku před nedělním důležitým zápasem s Kanadou.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Pompeo: USA odmítají nároky Pekingu na zdroje v Jihočínském moři

Spojené státy od pondělí považují za nelegitimní takřka všechny významnější nároky Pekingu týkající se vod Jihočínského moře. Oznámil to americký ministr zahraničí Mike Pompeo, podle kterého Čína daný region bere jako své "námořní impérium" a nárokuje si kontrolu nad oblastmi, které nemohou být přisouzeny žádné zemi. Agentura AP píše o eskalaci diplomatické strategie Washingtonu a předpovídá další nárůst hněvu na čínské straně.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Rozpočet českého pavilonu na Expu se zvýší o 25,2 milionu korun

Rozpočet českého pavilonu na světové výstavě Expo 2020 se zvýší o 25,2 milionu korun kvůli jejímu ročnímu odkladu v důsledku pandemie koronaviru. Úpravu rozpočtu dnes schválila vláda. Kabinet zároveň potvrdil i českou účast na výstavě v jejím novém termínu. Původně plánovaný rozpočet byl 260 až 310 milionů korun podle účasti partnerů ze soukromého sektoru, ze státních zdrojů mělo jít 229 milionů korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy