FOTO Trénink na Kanadu a Hadamczikovy poznámky na diktafon

Trenér Alois Hadamczik českým hráčům názorně vysvětluje taktiku proti Kanadě a v hlavě nosí jména případných posil z NHL.
Český trenér stále čeká, jestli mu na nabídku startovat ve Stockholmu kývne obránce Marek Židlický. Pokud se tak nestane, bude kouč českého týmu volat jednomu z dvojice Roman Polák - Vladimír Sobotka.
Na tréninku chyběl útočník Petr Vrána, který kvůli pohmožděnému šíjovému svalstvu nebude k dispozici ani proti Kanadě. Na zápas už by měl být v pořádku Zbyněk Michálek, jenž má problémy s nastřelenou nohou.
Jiří Hudler může být ve Stockholmu zatím spokojený, je nejlepším střelcem českého týmu.
Jakub Voráček si proti Alexandru Salákovi zkouší samostatný nájezd.
Foto: Michal Eger
Sport Michal Eger, Sport
11. 5. 2013 19:28
Podívejte se, jak čeští hokejisté využili na světovém šampionátu volného dne k tréninku před nedělním důležitým zápasem s Kanadou.

Stockholm - Podívejte se, jak čeští hokejisté využili na světovém šampionátu volného dne k tréninku před nedělním důležitým zápasem s Kanadou.

 

Právě se děje

před 20 minutami

V soutěži o miliardovou armádní zakázku na BVP zůstaly tři firmy

Předběžnou nabídku na dodání 210 bojových vozidel pěchoty za zhruba 50 miliard korun ministerstvu obrany doručily tři z oslovených firem. Německé konsorcium PSM s obrněncem Puma se rozhodlo soutěž opustit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy