FOTO Uff. Tak se zrodila vydřená výhra nad Dánskem

I pro tuto  fanynku byl zápas českého týmu s Dánském velkým dramatem se šťastným koncem.
O vítězství českého týmu rozhodl svým proměněným nájezdem Zbyněk Irgl. Dánský gólman Simon Nielsen byl pro útočníky v červeném dresu těžkým soupeřem,...
...o tom se přesvědčil také útočník Petr Koukal.
Ondřej Pavelec se proti Dánsku poprvé představil v české brance a neměl vůbec lehkou úlohu.
Obránce Petr Čáslava (36) se stal "obětí" dvojitého úderu dua Morten Madsen (nahoře) a Stefan Lassen.
Foto: Michal Eger
Reuters Sport Michal Eger, Reuters, Sport
9. 5. 2013 19:49
Podívejte se na fotografie z dramatického zápasu hokejového MS, v němž hokejisté Česka udolali houževnaté Dány až 2:1 v samostatných nájezdech.

Stockholm - Podívejte se na fotografie z dramatického zápasu hokejového MS, v němž hokejisté Česka udolali houževnaté Dány2:1 po samostatných nájezdech.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Pompeo: USA odmítají nároky Pekingu na zdroje v Jihočínském moři

Spojené státy od pondělí považují za nelegitimní takřka všechny významnější nároky Pekingu týkající se vod Jihočínského moře. Oznámil to americký ministr zahraničí Mike Pompeo, podle kterého Čína daný region bere jako své "námořní impérium" a nárokuje si kontrolu nad oblastmi, které nemohou být přisouzeny žádné zemi. Agentura AP píše o eskalaci diplomatické strategie Washingtonu a předpovídá další nárůst hněvu na čínské straně.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Rozpočet českého pavilonu na Expu se zvýší o 25,2 milionu korun

Rozpočet českého pavilonu na světové výstavě Expo 2020 se zvýší o 25,2 milionu korun kvůli jejímu ročnímu odkladu v důsledku pandemie koronaviru. Úpravu rozpočtu dnes schválila vláda. Kabinet zároveň potvrdil i českou účast na výstavě v jejím novém termínu. Původně plánovaný rozpočet byl 260 až 310 milionů korun podle účasti partnerů ze soukromého sektoru, ze státních zdrojů mělo jít 229 milionů korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy