FOTO Uff. Tak se zrodila vydřená výhra nad Dánskem

I pro tuto  fanynku byl zápas českého týmu s Dánském velkým dramatem se šťastným koncem.
O vítězství českého týmu rozhodl svým proměněným nájezdem Zbyněk Irgl. Dánský gólman Simon Nielsen byl pro útočníky v červeném dresu těžkým soupeřem,...
...o tom se přesvědčil také útočník Petr Koukal.
Ondřej Pavelec se proti Dánsku poprvé představil v české brance a neměl vůbec lehkou úlohu.
Obránce Petr Čáslava (36) se stal "obětí" dvojitého úderu dua Morten Madsen (nahoře) a Stefan Lassen.
Foto: Michal Eger
Reuters Sport Michal Eger, Reuters, Sport
9. 5. 2013 19:49
Podívejte se na fotografie z dramatického zápasu hokejového MS, v němž hokejisté Česka udolali houževnaté Dány až 2:1 v samostatných nájezdech.

Stockholm - Podívejte se na fotografie z dramatického zápasu hokejového MS, v němž hokejisté Česka udolali houževnaté Dány2:1 po samostatných nájezdech.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 2 hodinami

Při útoku v Nigeru zemřelo osm lidí, z toho šest Francouzů

Při útoku neznámých ozbrojenců v Nigeru zahynulo osm lidí, z toho šest francouzských humanitárních pracovníků, informovala agentura Reuters s odvoláním na místní činitele. Podle guvernéra regionu Tillabéri se útok odehrál asi 65 kilometrů od nigerské metropole Niamey - v oblasti, která je domovem posledních stád žiraf v západní Africe. Motiv útoku je zatím neznámý.

"Zemřelo osm lidí: dva občané Nigeru - turistický průvodce a řidič - a šest Francouzů," uvedl guvernér Tidjani Ibrahim Katiella. Útočníci přijeli na motorkách do žirafí rezervace v oblasti Kouré. Celý incident nyní vyšetřuje policie a další podrobnosti zveřejní později, dodal guvernér.

Francouzská vláda varovala své občany před cestami do mnoha částí Nigeru, kde operují radikálové z několika ozbrojených skupin, například z uskupení Boko Haram či ozbrojenci napojení na Islámský stát. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy