Úvodní zápas předkola mezi hokejisty Olomouce a Karlových Varů se dohraje dnes

9. 3. 2023 11:01

Úvodní zápas předkola play off hokejové extraligy mezi Olomoucí a Karlovými Vary, který byl ve středu ukončen kvůli potížím s ledem po první třetině za stavu 2:0 pro domácí Hanáky, se dohraje dnes. Začne se od druhé třetiny v 18:00. ČTK o tom informoval ředitel soutěže Martin Loukota.

Dnes byl původně v Olomouci na programu druhý duel. Celá série se tím pádem posune a pozmění formát, další dva zápasy se totiž odehrají v naplánovaných termínech v sobotu a v neděli v Karlových Varech. V případě, že si některé z mužstev nezajistí postup v sérii hrané na tři vítězství v nejkratším možném termínu, přesune se série zpátky do Olomouce na čtvrtý i případný rozhodující pátý zápas.

Ve středu po úpravě kluziště rolbou během první přestávky zůstala na olomouckém ledě rýha. Začátek druhé části sudí několikrát odložili. Po více než dvouhodinové prodlevě od skončení úvodního dějství byl zápas přes snahu o nápravu a vyhlazení ledu nakonec předčasně ukončen s tím, že o jeho osudu se rozhodne dnes.