Hokejisté Brna jsou bez bodů a nyní bez trenéra, Martinec rezignoval

ČTK ČTK
23. 9. 2023 11:45
Patrik Martinec už není trenérem hokejistů Komety Brno. Po třech porážkách v úvodních třech extraligových zápasech rezignoval. Poslední celek tabulky dnes na svém webu oznámil, že Martinec skončil na vlastní žádost. O nové podobě realizačního týmu vedení klubu jedná.
Patrik Martinec
Patrik Martinec | Foto: ČTK

"I když se naše cesty rozcházejí, chtěl bych celé organizaci poděkovat a hlavně do budoucna popřát, ať se Kometě daří," uvedl Martinec, který vedl Kometu od loňského prosince. "Když se za svým brněnským angažmá ohlédnu, mrzí mě především výsledek loňského čtvrtfinále a pak samozřejmě nepovedený vstup do letošního ročníku, na základě kterého jsem se rozhodl rezignovat," řekl dvaapadesátiletý kouč.

V neděli hokejisté Brna nastoupí na ledě Mladé Boleslavi, které se vstup do nového ročníku také příliš nevydařil. Po třech kolech mají Středočeši dva body za páteční výhru 2:1 v Hradci Králové po samostatných nájezdech.

Martinec zažil v Kometě první extraligové angažmá v roli hlavního kouče. Dříve byl asistentem ve Spartě a v Českých Budějovicích.

Od předloňského března, kdy střídačku už poněkolikáté opustil majitel klubu Libor Zábranský, byl už třetím trenérem brněnského týmu po Jiřím Kalousovi a Martinu Pešoutovi.

 

Právě se děje

Další zprávy