Překonaný Reichel, zářící outsideři i nepovedený nástup O2. Tak vypukla extraliga

jzp jzp
17. 9. 2018 11:35
Slušně zaplněné tribuny stadionů sledovaly, jak hokejová extraliga rozjíždí po letním spánku svou show. Podívejte se, co první dvě kola přinesla.

Nepovedený nástup O2 TV

Placená stanice O2 TV Sport, která vedle veřejnoprávní České televize nově vysílá extraligu, chtěla při páteční premiéře oslnit. "Budeme dělat hokej jinak," rozhlašovala.

Jenže když měla při klání Sparta - Hradec slibovaná show vypuknout, velká část diváků nic neviděla. Majitelé set-top boxů zvedali obočí při pohledu na černou obrazovku. Ti, kteří pak chtěli zápas sledovat přes internet, museli překousnout výpadek kvůli náporu uživatelů. 

"Když O2 TV slibovala, že bude hokej dělat jinak, daly se samozřejmě očekávat různé inovace, ale sportovní přenos bez zvuku i obrazu je přeci jen poněkud avantgardní koncepce. Zřejmě režíruje někdo z Monty Pythonů," popíchl skrze Twitter konkurenci komentátor ČT Tomáš Jílek.

Následovala výměna názorů s fotbalovým komentátorem O2 TV Václavem Pilným, přičemž došlo i na téma koncesionářských poplatků.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 29 minutami

Po střelbě v Liberci zemřela žena a také muž převezený do nemocnice

Po sobotní střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili s těžkým zraněním do nemocnice, řekl mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v sobotu odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy