Bojující Sparta připravila Finům první porážku v Lize mistrů

Prohlédněte si galerii z úvodní osmifinále play off Ligy mistrů, v němž hokejisté pražské Sparty porazili  Kärpät Oulu 4:2.
... a připravili úřadujícímu finskému mistrovi první porážku v soutěži.
Úvod utkání zcela ovládl severský tým. I díky Kumstátově vyloučení již po 48 sekundách hry byl v permanenci brankář Pöpperle.
Do vedení se hosté dostali v sedmé minutě, kdy si obránce Nutivaara najel za obranu Sparty a protlačil puk mezi betony Pöpperleho. Svoji střelu ale ještě musel za brankovou čáru posunout.
Pražané se poprvé v útočném pásmu předvedli po deseti minutách, s pokusy Klimka si však gólman Aittokallio bez větších problémů poradil.
Sport Zlata Vostrá, Sport
3. 11. 2015 23:31
Prohlédněte si galerii z úvodní osmifinále play off Ligy mistrů, v němž hokejisté pražské Sparty porazili Kärpät Oulu 4:2.