reklama
 
 

Útočník Vydra přestupuje z Derby County, zahraje si Premier League za Burnley

7. 8. 2018 23:15
Kluby přestupovou částku nezveřejnily. Vydra se upsal Burnley na tři roky. V Premier League zatím odehrál 24 zápasů.

Londýn - Útočník Matěj Vydra si zahraje Premier League. Nejlepší střelec minulého ročníku druhé anglické fotbalové ligy přestoupil z Derby do Burnley, s kterým podepsal tříletou smlouvu. Klub o příchodu šestadvacetiletého českého reprezentanta informoval na svém webu.

Vydra už si nejvyšší anglickou soutěž zahrál v sezoně 2013/14, kdy nastoupil za West Bromwich k 23 zápasům a dal tři branky. V předminulé sezoně pak odehrál jedno utkání za Watford. Dvacetinásobný český reprezentant má za sebou také angažmá v Jihlavě, Ostravě, Udine, Bruggách a Readingu.

Bournemouth získal za rekordní přestupovou částku v historii klubu kolumbijského stopera Jeffersona Lermu. Anglický tým za účastníka letošního mistrovství světa zaplatí španělskému Levante 25 milionů liber (714 milionů korun) a podepíše s ním pětiletou smlouvu.

Třiadvacetiletý Lerma přišel do Levante z Kolumbie v roce 2015 a odehrál za něj 93 soutěžních zápasů. V reprezentaci debutoval loni v listopadu a absolvoval v jejím dresu devět zápasů včetně všech čtyř na MS v Rusku.

autoři: ČTK, Sport | 7. 8. 2018 23:15

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama